Sayfa 317/333 İlkİlk ... 217267307315316317318319327 ... SonSon
Arama sonucu : 2658 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Peki acilis beklentisi nedir? Fb dede yazdim..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. tavan olmaması gibi bir olasılık var mı size göre...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,374
    Yine 8 sınırında ..aynen tilki gibi dönüp dolaşıp buraya iniyor,FB yasınımı çekiyor,FB 122,tamam bayernlen maçın var,ama bu kadarda olmazki

4. Var, ben aldım çünkü. Yani ky alınca düşer
     Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    tavan olmaması gibi bir olasılık var mı size göre...
    Para tekniği yapar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,374
     Alıntı Originally Posted by BACON Yazıyı Oku
    Var, ben aldım çünkü. Yani ky alınca düşer

Para tekniği yapar.
    Bizde aldık 8 ve altı

6. Sahada olan futbol, oyuncu seçimi, teknik direktör seçimin tamamı da temel analizdir. Bunlar da bu sektörün girdileri ve çıktılarıdir. Futbol takimi futbol ile değerlendirilmez mi..

Başka kulüplerin de futbolunu katıyorsun olayi varsa da dogrular/ yanlışlar anlamında örnek gösterilemez mi. Ya da bir karşılaştırma.. pegasus/ thy.. eregli/kardemir vs vs..

Başka sektörde demir, havacılık, turizm vs vs girdileri ciktilari konuşulur burada da futbolun girdisi çıktısı konuşulur.

Gs in başta zyech ve Zaha olmak üzere bu şekilde bana göre yanlış oyuncuları alması takimin parasına çok yazık. Yanlış yapılan transferler diğer oyuncuları da etkiliyor. Sürekli teşhis yanlış yere konuluyor..

Basın maç odaklı yorum yapıyor.. Kerem yanlış yerde oynatiliyor. Zyech ilk maçta bana göre yaramaz olduğunu gösterdi.. Zaha da zyechij bir tık üstü.. vs vs kaç hafta önce söyledim.. maç odaklı konusan basın takım kötü ya da beğenilmeyen sonuç alınca dediklerimi söylüyor.. yeni yeni.. kaç hafta önce uyarmisim..

Bugun kiralanan cicildao ya da mitso şu takımda olsa gs belki gruptan çıkmayı garantilemişti.

Sadece ulkenin, kulübün paralari daha etkin kullanilmali. Soylemiş olduğum hersey gs kulübünün çok daha iyi bilancolar açıklamasını sağlayacak olaylar.. kesintisiz karlılık için bunlar gerekli..

7. spor hisseleri iyi bilançolarla yürümez ki . tamamen spekülasyon üzerine yürür. beşiktaş 5 liradan 50 liraya gelirken ortada sportif başarı mı vardı. bence yanılıyorsunuz kusura bakmayın. cimbom ligde lider. avrupada gruplardan çıkma ihtimali kuvvetli neden yükselmiyor ? bunlar bist 30 kağıdı değil hepsi borca batık şirketler. birakın avrupada gruptan çıkmayı 10 defa şampiyonlar ligi şampiyonu olsa borcu ancak sıfırlar. yatırım tavsiyesi değildir...

8. Geçen sene ve bu sene devam eden şansla balla kazandığımız maçların bugün sonu geldi. Gerçekten yapılan harcamaların karşılığında şu kulübün futbolu bu olmamalı..

Okanin çok ciddi hataları var.. geçen seneden devam eden hatalar.. transfer süreliğine yapılan hatalar.. oyuncu tercihleri.. Okan hala.cikmis hasır değiliz diyor. Geçen senenin şampiyon takımı..

Yahu zyrech yatıyor.. bunu görmüyor musun. Ahlak yok adamda.. her Pozisyonda yatıyor. Daha ilk maçında dedim bunda is yok diye.. hazır değilmiş. İstediği kadar hazır olsun. Birincisi ahlak yok..yalan hareketlerle her pozisyonda kıvranıyor. Bugün onun yüzünden gol de yedik..

Yönetim acil şekilde iyi bir hoca bulmalı.. maalesef bir çok oyuncu yanlış yerde oynatiliyor..

Keremi oyundan alıyor.neden.aliyor. çünkü iyi oynamıyor.. ama şunu demiyor.. ben bu adamı haftalardır forvet arkası oynatıyorum.

Okan kafasından allak bullak işler yapıyor..

Kusura bakmayın.icardi berbat üstü berbat.. Zaha ileri ucta denenir. Icardi kenarda oynatilir..

Yahu sen.gidiyorsun cicildaoyu konyaya kiralik veriyorsun. Onun gibi orta saha oyuncun yok. Cicildao kötü oyuncularla oynadı...torera ile daha iyi olurdu.. ikisi de sanir8m aynı ayaklı ama.olsun.. seni cicildao ayarinda.oyuncun yok..

Tetteh ve sacha boey sağ tarafta daha iyi. Israrla zyech oynatıyor..

Şimdi bakıyorum.. beinsportundan,. Asporuna tamamı dediğime geldi.. bir çoğu harika transfer derken..bir çoğu zamana ihtiyacı var.derken.. bunlara para verilmez yazık dedim..

Başım ve taraftar sonuca göre yorum yapar..mutlu olur.. ben futbolda harcanan paranın karşılığını isterim...şov isterim... Bu şekilde tek golle ve berbat futbolla bu olmaz..

Yönetim.umarim gereğini yapar

Açık konuşuyorum. Yönetim nokta saniye kaybetmesin. Biseyler yapsın..

Sayfa 317/333 İlkİlk ... 217267307315316317318319327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •