Sayfa 283/326 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon
Arama sonucu : 2604 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Rize sezon başından bu yana deplasmanda hiç bir takımı yenememiş ve attığı gol sayısı hepi topu 5
    galatasaray kendi evinde Rizeye yenik durumda
    Benim merak ettiğim galatasaray küme düşerse borsadan atarlar mı acaba

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Bu sportifler dikkatimi çekti , elinde en fazla lot bulunduran bankalar 3 ay boyunca pek alım satım yapmamışlar
    kulübün hisseleri borçlarından dolayı rehin midir nedir pek anlamadım
    Uzun süredir rehinde hisseler.

3.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Rize sezon başından bu yana deplasmanda hiç bir takımı yenememiş ve attığı gol sayısı hepi topu 5
    galatasaray kendi evinde Rizeye yenik durumda
    Benim merak ettiğim galatasaray küme düşerse borsadan atarlar mı acaba
    Küme düşürmeleri, buraya yazıyorum. Küme düşmesi Anadolu takımları dahil hiç kimsenin işine gelmez. Yayıncı kuruluş aboneliğini kime satacak? Onu geçelim hazırkileri nasıl elde tutacak? Düşerse ihaleyi almak için ne kadar teklif verecek? Teklif Anadolu külüplerini tatmin edecek mi? Yayınlar hariç doğru dürüst bir geliri olmayan batık takımlar, izlenme oranları düşmüş spor programları, kanalların aldığı reklamlar vs. Pek çok şeyi etkiliyor. Sonuçta seve seve ligte tutacaklar. Ona göre hakem verecekler,ona göre haksız sonuçlar ortaya çıkacak.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

4. +1

Katılıyorum.

5. Ufak Ufak lehine gelişmeler başladı seçim Yeni yönetim Spor yayası vs vs

kurthan

6. Takım sanki küme düstü olumlu olumsuz kimse yazmıyor.Dun bir internet sitesinde stad ın isim haklarıni kuveytli bir firma alacak gibisinden bir yazı vardı.Ayrica Riva projesinden beklenti ustu getiri gelme olasılıgı belirmis.Varmı aslı astarı.Sayfadaki bu sessizlik pek anlamlı geldi bana..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. dava hakkında

merhaba uzun zaman oldu yazmayalı...2012 yılında açılan stat gelir paylaşımı davası son durumu hakkında bilgisi olan var mı? 2020 yılında ertelendi diye biliyorum ..internette herhangi bir haber yok.

8. Yeni sezon yeni umutlar hayırlı olsun borsada coşsun bizi paraya boğsun

kurthan

Sayfa 283/326 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •