Sayfa 116/327 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 921 - 928 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

GSRAY - Galatasaray Sportif

Sporların genel yükselişinin nedeni dipten dönmeleri,yani daha fazla borç yapamayacak olmaları,harcamalarının zapturapt altına alınması olduğunu düşünüyorum. Büyük yatırımcı 5-10 yıllık ileri görüşle alıyor . Fener ve Bjkasın bu sene şampiyonluk yarışından kopmalarına rağmen yükşeliş trendini sürdürmeleri bu nedenle olduğunu düşünüyorum
    Gsray’ın piyasa değeri şu anda 292 milyon dolar. Aslında en değerli spor şirketi olması gerekir. Ayrıca 500-600 milyon dolara yükselmesi şaşırtıcı olmaz. Yani 3-6 ay gibi yükseliş devam edebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Elimde az miktar vardi %73 karla verdim bugun spege helal olsun parasi cok cok iyi tasidi hisseyi tesekkurler spek ve gs kalanlara bol kazanclar

3.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Derneğin hisse sattığı yerde bulunup para kazanmak mümkün değildir daha önce bu hadiseden çok can yaktı kol bacak neyse ytd

kurthan
    Nedense bir gülme geliyor geçmişi okuyunca

2.31 idi bunu yazdığınızda. Şimdi 3.45. Yüzde elli eder.

Fener topiginde sizi gördüğüme sevindim bu arada.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    Nedense bir gülme geliyor geçmişi okuyunca

2.31 idi bunu yazdığınızda. Şimdi 3.45. Yüzde elli eder.

Fener topiginde sizi gördüğüme sevindim bu arada.

Sevgili kuşcu sende bende biliyoruzki puan farkı kapanması herşeyi değiştirir nitekim öylede oldu ben yıllardır spor hissesi alır satarım hiç pişman olmadım bu arada gs den almadan önce ts den çuvalı doldurdum. Sunuda bil bu hafta kıçı kurtardı haftaya kurtarmaya bilir sağlıcakla kal

kurthan

5. Fener almam sadece arkadaşlara bir bakayım dedim )))))))))

kurthan

6.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Sevgili kuşcu sende bende biliyoruzki puan farkı kapanması herşeyi değiştirir nitekim öylede oldu ben yıllardır spor hissesi alır satarım hiç pişman olmadım bu arada gs den almadan önce ts den çuvalı doldurdum. Sunuda bil bu hafta kıçı kurtardı haftaya kurtarmaya bilir sağlıcakla kal

kurthan
    Bu yükselişlerin sportif kısım ile ilgili olmadığını düşünüyorum. Şampiyonluk bi araç sadece.

Dernek satarken alanların hesabı şampiyonluk hesabı değildir. Zamani geldiğinde öğreniriz hep beraber.

Yıllardır burada bekleyenlere selam olsun.

Fenerden korkmayın bu kadar, pişman etmez.

7. Bende 3.1 verdim ama 3.39 bindim bakalım yarına hayırlısı iyi kar gitti tutsam bir şey yok

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Cuma alanlar yarın belli olur satmazlarsa acikcilar yarın geçmiş olsun

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 116/327 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •