Sayfa 295/331 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon
Arama sonucu : 2644 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Bjk.nin fiyatındanda utanmıyor spek bey.Beklenti bitti diyor.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

23. şampiyonluk kutlu olsun.. her zaman olduğu gibi cim com yakıştı..

bu gün elim Gsrayı sat tuşuna gitmedi.. umarım yarın güzel bir başlangıç yaparlar..

https://www.hisse.net/topluluk/showt...=54702&page=39
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bjk.nin fiyatındanda utanmıyor spek bey.Beklenti bitti diyor.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Spek Fenerli gibi hareket ediyor.. elindeki bütün malı alabilirler..bu kadar salağını ilk defa görüyorum.. sırada Şampiyonlar Ligi varken..20-25 aralığına çekip kar realize edebilirdi..şimdi..nal toplar ..açılışta sıkıyorsa aşağı bassın..

Kaç milyon lotu varsa toplarlar..Bu takım ya Şampiuonlar liginde veya UEFA da bayağı puan toplar ve ilk 8 e oynar..

Bu da spekler için altın fırsattır..
    YTD

4.  Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Spek Fenerli gibi hareket ediyor.. elindeki bütün malı alabilirler..bu kadar salağını ilk defa görüyorum.. sırada Şampiyonlar Ligi varken..20-25 aralığına çekip kar realize edebilirdi..şimdi..nal toplar ..açılışta sıkıyorsa aşağı bassın..

Kaç milyon lotu varsa toplarlar..Bu takım ya Şampiuonlar liginde veya UEFA da bayağı puan toplar ve ilk 8 e oynar..

Bu da spekler için altın fırsattır..
    YTD

Yarın taban açar, tecrübe ile sabittir..her sene aynı terane... seneyede beşiktaş şampiyon aha da buraya yazıyorum..yatırım batırım tavsiyesi değildir.. herkes kendi donundan asılır

kural çalıştı... direnci görünce eline vereceksin.. vermezsan eline verirler..
    para bende mal palada.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. şampiyonlar ligi için toplamaya başladım..

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    kural çalıştı... direnci görünce eline vereceksin.. vermezsan eline verirler..
    para bende mal palada.. iyi çalışmalar..
    Bu kuralı sevdim... palanın parası çok..ucuzken toplarım..sonra ister palaya isterse çıraklarına tahtadan satarım..değerli olup üstelik beklentisi varsa, aşağı basılan her kağıdı toplarım...

YTD...

7. Taban açmadı öngörü tutmadı demekki seneye beşiktaş şampiyon olamayacak
     Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    Yarın taban açar, tecrübe ile sabittir..her sene aynı terane... seneyede beşiktaş şampiyon aha da buraya yazıyorum..yatırım batırım tavsiyesi değildir.. herkes kendi donundan asılır
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Reklam ve sponsorluk da var…

Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Bu kuralı sevdim... palanın parası çok..ucuzken toplarım..sonra ister palaya isterse çıraklarına tahtadan satarım..değerli olup üstelik beklentisi varsa, aşağı basılan her kağıdı toplarım...

YTD...
    Yaklaşık 300-500 milyon ile başlayıp ,
    1-2 milyar tllik gelir kasaya girmek üzere..Eğer finale kalırsa kupayı da alırsa 3-4 milyar diye hesaplanabilir..
    YTD
    Son düzenleme : indian; 31-05-2023 saat: 15:08. Sebep: Düzeltim

Sayfa 295/331 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •