Special Days Image
Sayfa 199/329 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 2631 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Birde kısa vade olma ihtimali var 3,00 geri çekilip yoluna devam edebilir Buradan tekrar alım fırsatı verebilir. Bol kazançlar

2. Brüt takas var mı kağıtta.

3. Yok dostum yükselişine yeni başladı

4.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Yok dostum yükselişine yeni başladı
    👍Pazartesi devam ederse aranızdayım

5. 10 iş gününde fiyatlama yukarı doğru sertleşebilir. Spekler korku salmaya başlamış diğer bir kaç formda bedelli var diye hadi yine iyisiniz uçacağız galiba 2019 sonunda nasıl yediler milletin hakkını şimdi küçük yatırımcı yesin hep siz mi yiyeceksiniz aç gözlüler ara sıra yatırımcını ağzına bal çalın bari borsa Şevki kırılmasın İnsanların. hep bana hep bana olmaz �� unutmadan xspor endex kıvama gelmiş BİST endex üzeri hareketler olacaktır artık

6.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    10 iş gününde fiyatlama yukarı doğru sertleşebilir. Spekler korku salmaya başlamış diğer bir kaç formda bedelli var diye hadi yine iyisiniz uçacağız galiba 2019 sonunda nasıl yediler milletin hakkını şimdi küçük yatırımcı yesin hep siz mi yiyeceksiniz aç gözlüler ara sıra yatırımcını ağzına bal çalın bari borsa Şevki kırılmasın İnsanların. hep bana hep bana olmaz �� unutmadan xspor endex kıvama gelmiş BİST endex üzeri hareketler olacaktır artık
    Hangi forumda bedelli yazıyor üstad?
    Yine aynı yere dönüyoruz sanırım.

Birileri vesvese yapar gibi bedeli diyip milleti kağıttan kaçırmanın peşine mı düştü yine ?

Bence de bedelsiz olacak o zaman

Klup böyle bir şeyi görüşmedi bile, niyeti olsa gündeme alırdı.

Ayrıca kapa haber düşürmek zorundalar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Gelenek değişmedi, elemanlar iş başında.

8. Kime bu kaprisin, nazın beklenti belli önü açık 4 üzeri at bu hafta güccük yatırımcıyı mutlu et. Ne oldu kocamanlara alım fırsatı veriyorsun , biraz daha bas aşağıya çizsinler tahtayı. Büyükleri düşünme , güccük yatırımcıyı düşün duasını alırsın. Panik yok olması gereken hareketti bana göre bir ihtimal biraz daha salar alım fırsatı verebilir bugün olduğu gibi. Don’t worry we happy ...

Sayfa 199/329 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •