Sayfa 330/330 İlkİlk ... 230280320328329330
Arama sonucu : 2638 madde; 2,633 - 2,638 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Satmadım ekledim ytd..şampiyonluk vb de değil yatırım sebebim.daha önce de yazdığım gibi gs tarihinin belkide ekonomik yönden en iyi dönemi yaşanıyor.
    Şu an davinson 25 m euro, barış 25 m euro, ve birçok oyuncu 15-20 m euro düzeyindeyken klübün borçların bittiği ilk dönemi yaşaması büyük olasılık.

2. bu adamların böyle büyük EUR ederini kim belirliyor ? dandik internet sitelerindeki haberler mi ? bu ligde istersen 100 gol at 50 asist yap hiç bir kıymeti harbiyesi yoktur. gs avrupada mı oynuyor ? bu ülkenin avrupada bir takımı var mı ? sacha boey i gördük bayern münih de çöp oldu. diğer gs futbolcularıda çöptür. arda vs. gibi nadiren çıkar bir kaç futbolcu hepsi bu. şu an bu ligde oynayan sözde başarılı hiç bir Türk futbolcu avrupada oynayacak kalibrede değildir. Pendik takımına atılan golleri oynanan futbolu mu baz alacağız ? beter bir futol federasyonu, dandik anadolu takımları, iki tane ligden kopmuş sözde şampiyonluk yarışında iki güzide ! kulüp. vay be bu EUR ları kim verecek göreceğiz bakalım. yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,151
    yürürse tadından yenmez 8.78 kırılmadıkça

KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

4. sevgili gs yatırımcıları dua edin fener bjk yi yensin yoksa pazartesi tabana kitler yine. yatırım tavsiyesi değildir.

5. İnşallah fener puan kaybeder. Etse gs nin daha iyi yükseleceğini düşünüyorum. Hoş parada kaybetsem gsnin şampiyon olmasını isterim

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    sevgili gs yatırımcıları dua edin fener bjk yi yensin yoksa pazartesi tabana kitler yine. yatırım tavsiyesi değildir.
    Sağlam trollsun vesselam.

Sayfa 330/330 İlkİlk ... 230280320328329330

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •