Sayfa 189/1001 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Olanlar hoş değildi, tadı kaçtı cafenin maalesef
    Katılmamak elde değil. Alınıp verilemeyen nedir hala anlamış değilim. Hadi goy goy yapılsın stres atılsın denilen bir yerde olmayacak muhabbetler döndü.

Ben websterden ozur dilerim çok ağır bir laf ettigimi düşünmüyorum, kendi kendisine hanımcı diyen biriydi zaten, kılıbık filmindeki kamil demekle nekadar büyük bir suc işlemiş olabilirim anlamadım, uzduysem yinede ozur dilerim oyle sert bir amaçla yaklaşmamıştım..

Neticede oyle tahmin ediyorum kendisi benim büyüğümdür

Benim yorumlarda silinmiş ondan üzerime alındım, benim bilmediğim başka bişey mi oldu ?

4.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Benim yorumlarda silinmiş ondan üzerime alındım, benim bilmediğim başka bişey mi oldu ?
    buna cvp verebilecek tek kişi webster ustat maalesef onunda neti yok sanıyorum. yalnız güneysu üstat da fazlaca temkinli yaklaşmış sanırım sonuçta silinenlerin bir kısmının her zaman dönen muhabbetlerden olduğunu zannediyorum.

Syg.

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Çok hassas bir enstrüman üstadım geçmişe bakınca herşey olabilir ama günümüze bakınca o kadar şey oldu bişey olmadı görünümü var Benim öngörüm çok iyi değil ileriye yönelik analiz falan yok bende üstadım
    gerçekten kötü ekonomik veriler siyasal güvensizlik olmasına rağmen sanki her yer süt liman izlenimi verilmeye çalışılıyor gibi zamanını bilememekle beraber doların bir gün gene hızlı yükselişe geçeceğini düşünüyorum ama bu belki de çoğunluk ümidini kestiğinde mi olacak ne zaman bilemiyorum o yüzden biraz maliyet yaratsa da kasko amacıyla bir miktar portföyde tutuyorum.

Syg.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    gerçekten kötü ekonomik veriler siyasal güvensizlik olmasına rağmen sanki her yer süt liman izlenimi verilmeye çalışılıyor gibi zamanını bilememekle beraber doların bir gün gene hızlı yükselişe geçeceğini düşünüyorum ama bu belki de çoğunluk ümidini kestiğinde mi olacak ne zaman bilemiyorum o yüzden biraz maliyet yaratsa da kasko amacıyla bir miktar portföyde tutuyorum.

Syg.
    Batman abi usdtr maliyetiniz kaç?
    Bende de var bozmadım ama bozup hisse tarafına kaydırsammı düye düşünüyorum, sanki orda daha kazançlı olur gibi geliyor?

Evet piyasa satışta ve ben pusudayım nerden gireceğimiz önemli webster yanımda olsaydı beraber trade ederdik kadehleri tokuşturarak 😀
    Selam olsun arkadaşımıza burdan saygılar sevgiler 🙋🏼♂

8.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Evet piyasa satışta ve ben pusudayım nerden gireceğimiz önemli webster yanımda olsaydı beraber trade ederdik kadehleri tokuşturarak
    Selam olsun arkadaşımıza burdan saygılar sevgiler
    Webster büyük eksiklik, hemen dönmeli, adamın yorumları ile gaza gelip alıp satıyorum , naapcam ben tcd yi şimdi, ya da hangi fona yönelecem....

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 189/1001 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •