Sayfa 191/1001 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben dün girmedim foruma benim haberim olmadı mevzudan bir yerde patlak vermiş sanırım
    Rant paylasami .cafe is yapinca piyasa degeri yukseldi .ortaklar anlasamadi .))

2. Hatta ayfondan Android'e geçtim de napcami şaşırdım
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Hack Mack dediniz korkuttunuz üstadim ahaliyi ben bilgsyr a format atamayan adamım

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Eralll beye bı cafe hissesi satabileydik iyiydi sonra bize de demesin siz fondan çıkın diye
     Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku

4.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    fonlar gibi patladı desene üstadım .

%24 den sıfır stopajlı girerek çok mantıklı iş yaptınız tebrik ederim sizi .

İyi bir öngörüye sahipsiniz

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Hack Mack dediniz korkuttunuz üstadim ahaliyi ben bilgsyr a format atamayan adamım

Bıraktım dedim ya gazetede kendi ölüm ilanımı görünce diye

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    fonlar gibi patladı desene üstadım .

%24 den sıfır stopajlı girerek çok mantıklı iş yaptınız tebrik ederim sizi .

İyi bir öngörüye sahipsiniz
    Est Valla ondada chucky ustatin payi buyuk .sagolsun wp den yap et hadi ..kacmaz vs derken.girdik bakalim.lakin bir abimiz vardi yanik oynuyorlar bu olmuş sayi 100 digerleri ,60 70 , tabi biri bitse oyunu tutamaz 2 yada 3 kerede oyuna girmis millet dalga geciyor hazirla parayi vs..eller dagitildi şak diye 2. el bitti bu abi , millet yandı tabi.. dondu ''yemeden sukretmeyin'' dedi .bakalim daha 9 ay var .ne olur ne biter .

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Hocam şaka yapiyordu zannımca arkadaşlar ben de katildim o esprilere ama kimseyi incitecek bir söz söylediğimi düşünmüyorum bugüne kadar da forumda tartismaya da girmedim birisine de saygısızlık yapmadım kendi adıma

Şaka ama çok üstüne gidilince böyle oldu.
    Neyse umarım düzelir durumlar

8.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Est Valla ondada chucky ustatin payi buyuk .sagolsun wp den yap et hadi ..kacmaz vs derken.girdik bakalim.lakin bir abimiz vardi yanik oynuyorlar bu olmuş sayi 100 digerleri ,60 70 , tabi biri bitse oyunu tutamaz 2 yada 3 kerede oyuna girmis millet dalga geciyor hazirla parayi vs..eller dagitildi şak diye 2. el bitti bu abi , millet yandı tabi.. dondu ''yemeden sukretmeyin'' dedi .bakalim daha 9 ay var .ne olur ne biter .
    Cadde parkalı bebek Cenk mi eskiden forumda yazardı

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Sayfa 191/1001 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •