Sayfa 570/1001 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    %95 portfoy yarın Burgan Yatırım'a geçiyorum

Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    %95 portfoy yarın Burgan Yatırım'a geçiyorum
    hisseleri virman mı yapacaksınız?

avantajları neler?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    hisseleri virman mı yapacaksınız?

avantajları neler?
    hisse işinde iş size kalmış..ben bu kurumu sevdim
    kişisel kararım

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    garanti yatırım en iyi alıcı olarak belirdi
    Dikkat !

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Press Release on the Swap Amendment Agreement between CBRT and Qatar Central Bank

The swap agreeement, which was signed between the Central Bank of the Republic of Turkey (CBRT) and Qatar Central Bank (QCB) on 17 August 2018, was amended in a ceremony on 25 November 2019, in Doha.

The core objectives of the agreement are to facilitate bilateral trade in respective local currencies and to support financial stability of the two countries. With the swap amendment agreement, the overall limit has been increased from USD 3 billion equivalent of Turkish Lira and Qatari Riyal to USD 5 billion equivalent of Turkish Lira and Qatari Riyal.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Gün sonunda baktığımız için şuradan alıp şuradan satsaydık demek kolay oluyor Tbey Kağıt üzerinde hesap kısmı da cazip kılıyor bu durumu ama gerçekler biraz daha farklı oluyor haliyle.
    Borsayı bırakalı uzun zaman oldu. İlgilendiğim zamanlar seans salonlarından takip eder işlem yapardım. Gün sonu fiyatları yanıltıcı olabilir. Çünkü akşam seansının kapanışının son saniyesinde birileri alım ya da satış tuşuna basarak bir lot (şimdi adet oldu) ile kapanışı yapıyordu. Bilmeyenler tv den ya da başka bir yerden kapanış fiyatlarına baktığı zaman bizim hisse düşmüş ya da yükselmiş derlerdi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bir lot işini sevmiyorum. Ama ekranda 31 ve 69 uçuşunca aklıma türlü şeyler geliyor. Töbe töbe töbe...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bir lot işini sevmiyorum. Ama ekranda 31 ve 69 uçuşunca aklıma türlü şeyler geliyor. Töbe töbe töbe...
    emmi sen derinlik izliyon bakıyomda baya borsacısın çaktırmıyonda

Sayfa 570/1001 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •