Sayfa 731/1001 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Ben de %99 denemiştim, çok fena çok ağır geldi. Hatta ham kakao çekirdeği vs de alıp cektirdim sırf bu sekeri azaltmak için. Ama onlar ağır oluyor.normal bitter iyi hem de lezzetli oluyor.
    Peki hangi marka bitter bu da onemli
    Cakma bihter olmasin
    😀😀😀😀

Amerika Birleşik Devletleri, bugunden itibaren yuzde 50 fakirleşmiş ve 20 yıl toparlanamayacak bir ülkedir, büyük kırılma noktası yaşıyoruz, eğer Türkiye İran'ın yanında olursa Ortadoğu'da amerika etkinliği biter.

Kilit oyuncu malesef Türkiye.

Eğer ABD geri vites yaparsa herşey değişir.

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Amerika Birleşik Devletleri, bugunden itibaren yuzde 50 fakirleşmiş ve 20 yıl toparlanamayacak bir ülkedir, büyük kırılma noktası yaşıyoruz, eğer Türkiye İran'ın yanında olursa Ortadoğu'da amerika etkinliği biter.

Kilit oyuncu malesef Türkiye.

Eğer ABD geri vites yaparsa herşey değişir.
    Mert her zamanki gibi aksi aciklamasini yapti...ne diyorsa tersidir biliyorsunuz 😀😀😀

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Biz yerli tomofili uretince abd bizi kiskanacak nokta

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Benim de gozum askerin sag kolundaki peç'e takildi. Punisher peç diye gecer, Yunanca "ΜΟΛΩΠΛΑΒΕ" (Gel ve Al) anlaminda olup Irak savasinda kritik gorevler icra etmis Ameriakan keskin nisanci birligine aittir.

Irak askeri İran Devrim Muhafızları komutanınin cenazesinde niye takar bunu?

Alıntı Originally Posted by bravoecho Yazıyı Oku
    Benim de gozum askerin sag kolundaki peç'e takildi. Punisher peç diye gecer, Yunanca "μολὼν λαβÎ*" (Gel ve Al) anlaminda olup Irak savasinda kritik gorevler icra etmis Ameriakan keskin nisanci birligine aittir.

Irak askeri İran Devrim Muhafızları komutanınin cenazesinde niye takar bunu?
    Vay arkadas sende ne dikkatlisin
    Iyice inceleyelim su resmi dur

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Vay arkadas sende ne dikkatlisin
    Iyice inceleyelim su resmi dur

Seytan ayrintida gizlidir

Sayfa 731/1001 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız