Sayfa 871/1001 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,961 - 6,968 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

1. tcd zararım çıkarsa satarım dedim de bu gidişle zor çıkaracağız herhalde, anlaşılan ellerindeki hisseler de pek sağlam değil artık.
    tkf de aynı oranda zararda, gerçi sadece tacirlerin değil elimdeki fıd, eıd, hsa bunlarda zararda.
    bekleyeceğiz mecburen ama ek alım yapayım mı, daha da düşerse mi yapayım ona bir türlü karar veremedim.

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    tcd zararım çıkarsa satarım dedim de bu gidişle zor çıkaracağız herhalde, anlaşılan ellerindeki hisseler de pek sağlam değil artık.
    tkf de aynı oranda zararda, gerçi sadece tacirlerin değil elimdeki fıd, eıd, hsa bunlarda zararda.
    bekleyeceğiz mecburen ama ek alım yapayım mı, daha da düşerse mi yapayım ona bir türlü karar veremedim.
    Fonu dolar gibi dusunurseniz daha rahat edersiniz...dolar aldiniz diyelim. Dustu diye hemen satarmisiniz. Sonucta siz elinizdeki pay miktarina bakmalisiniz...

Ben para buldukca aliyorum...dusukten dolar toplama gibi...
    Daha dusermi bunu bilemeyiz...inanin tl kalmadi 😀
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Fonu dolar gibi dusunurseniz daha rahat edersiniz...dolar aldiniz diyelim. Dustu diye hemen satarmisiniz. Sonucta siz elinizdeki pay miktarina bakmalisiniz...

Ben para buldukca aliyorum...dusukten dolar toplama gibi...
    Daha dusermi bunu bilemeyiz...inanin tl kalmadi 😀
    Doğrusu öyle tabi fonlarda günlük, haftalık düşünmemek gerekiyor, en azından 3-5 aylık bakmakta fayda var.
    Zaten satarken elimdekinin tamamını satmıyorum, çıktığı zaman 1/3 veya yarısını satıyorum, düşme olacağı zaman tekrar alıyorum arada trade yapayım diyorum.
    Ama bazen terste kalma durumu oluyor, sabah artı açıp eksi kapatıyor veya tersi oluyor o durum sıkıntı.
    Bir de borsa pek güven vermiyor, gidecek yeri de yok gibi onun için kârı görünce satayım diyor insan.

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Doğrusu öyle tabi fonlarda günlük, haftalık düşünmemek gerekiyor, en azından 3-5 aylık bakmakta fayda var.
    Zaten satarken elimdekinin tamamını satmıyorum, çıktığı zaman 1/3 veya yarısını satıyorum, düşme olacağı zaman tekrar alıyorum arada trade yapayım diyorum.
    Ama bazen terste kalma durumu oluyor, sabah artı açıp eksi kapatıyor veya tersi oluyor o durum sıkıntı.
    Bir de borsa pek güven vermiyor, gidecek yeri de yok gibi onun için kârı görünce satayım diyor insan.
    Ama bist yururse de uzulursunuz
    Karar size kalmis

Bu arada tcd nin kaderi kotu
    Uc saglam hissesi eksi bes civarinda

5. Fonlara para girişi durdu getirileri nötr kaldı.Fonlar büyüdükçe aldıkları riskler azaldı yada aldıkları komisyon yeterli geldiği için çaba sarf etmeye gerek duymuyorlar.Tcd 10 milyon iken 2 kişi yönetiyordu 350 milyon olunca fonu yöneten arkadaşların çoğaldığını düşünmüyorum.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Dardanel toplar kendini
    Bucime gerek yok pek etkisi olmaz...

Suan sicanlar
    Durdo ismen dardnl
    İzleyelim
    Mk bela bitmiyorki
    Karel cikti basimiza birde
    Dardanel topluyor ama bir daha eve dama daranel ton balik almam
    Karel yirtarsa tcd arti 1.5 garantiler

An itibariyle turk heyet rusyada idlibi gorusuyor. Olumlu aciklama yapilirsa bist arti 2ye atacaktir...ytd

Yalniz yazilim sirketlerine fena adukent cektiler...
    Tte vurmayin yeter
    Vurmayin yeter diye yerde kivraniyor...
    İyi habere enaz arti iki
    La olm bakip durmayin sinerji yaratin
    İnanin
    Sizin moral bozuklugunuz biste yansidi

Hakan atilla hadi babam bas...

Sayfa 871/1001 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız