Sayfa 880/1001 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    bu endeksin işini anlamak çok zor artı açıp eksi kapatıyor, eksi açıp artı kapatıyor, fon alırken de satarken de insan şaşırıyor.
    dün biraz zararı kurtardık diye sevinirken bugün yine eksi olduk, kısa vadeli düşünmeyelim diyoruz da borsanın gidecek yeri kalmadı herhalde, düşüşlerde hisse ve değişkenlerden ek alım yapayım diyordum şimdi de yavaş yavaş satsam mı diyorum.
    amerika acılınca dahada salarmı endeks ,alım yapayım dedim ama 117 e dogru 2-3 gunde salabilir

2.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    İnanın çok kişi ben dahil aynı şeyi düşünüyor... ancak webster üstadın söylediği gibi hava düzelince bu kötü düşünceleri unutup devam ediyoruz fonlara zehirli gibi kumar gibi...bununda baş sebebi gidecek yerimiz yok ...
    doğru her seferinde satayım artık bulaşmam diyorum sonra portföyün %10 kadarıyla da olsa dayanamayıp alıyorum.
    gidecek yer yok gerçekten de ama altın ve dolar alsak bundan iyiymiş, zamanında değişken ve hisselerden iyi kâr edenler oldu ama ben geç girdim, şimdi öyle kâr edilecek gibi değiller. neyse bekleyelim bakalım hava düzelirse satarız, daha da kötüleşmesinde.

web birşey soracağım bu yay fiyat YKB de farklı tefaşta farklı neden biliyormusun

TEfaş ve YKB yatırım da 87,508254 alırken baktım şu an 87,643551

4.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    doğru her seferinde satayım artık bulaşmam diyorum sonra portföyün %10 kadarıyla da olsa dayanamayıp alıyorum.
    gidecek yer yok gerçekten de ama altın ve dolar alsak bundan iyiymiş, zamanında değişken ve hisselerden iyi kâr edenler oldu ama ben geç girdim, şimdi öyle kâr edilecek gibi değiller. neyse bekleyelim bakalım hava düzelirse satarız, daha da kötüleşmesinde.
    Fon yöneticileri artan ilgi karşısında bocaladılar. Hareket stratijilerini borsanın yükselişi üzerine kurmuşlar. Bizim gibi onlar da izlemekle yetiniyorlar sanıyorum. Bir de fonların portföy büyüklüğü hareket kabiliyetini engelliyor. Borsanın düştüğü kadar fonlar da düşerse ne anladım bu işten. O zaman borsaya girer hiç olmazsa istediğim an çıkabilirim.

ilaç ismi: bist 100
    endikasyonları: yumurtaları aynı sepete koymayıp sebat edene kazandırır
    yan etkisi: uyku ve huzur kaçırır
    uyarılar önlemler: paraşüt açmayana ciddi kaybettirebilir
    bilmeyen yaklaşmasın fonlara bile tahammulumuz yokken
    Yatırım tavsiyesi değildir. tavsiye olarak değerlendirilemez. Her zaman kendi kararınızı kendiniz veriniz.

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    amerika acılınca dahada salarmı endeks ,alım yapayım dedim ama 117 e dogru 2-3 gunde salabilir
    kimi 117 den döner 123 binlere gider diyor kimi 113 e kadar inebilir diyor, tam bir bilinmezlik var. alsan alınmıyor satsan satılmıyor endeksin hamallığını yapıyoruz şu anda.

Alıntı Originally Posted by Fonetik Yazıyı Oku
    ilaç ismi: bist 100
    endikasyonları: yumurtaları aynı sepete koymayıp sebat edene kazandırır
    yan etkisi: uyku ve huzur kaçırır
    uyarılar önlemler: paraşüt açmayana ciddi kaybettirebilir
    bilmeyen yaklaşmasın fonlara bile tahammulumuz yokken
    çok güzel olmuş... paraşüt 🪂 nerde ne zaman açılır onunla ilgili Bilgi de lazım

8.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Fon yöneticileri artan ilgi karşısında bocaladılar. Hareket stratijilerini borsanın yükselişi üzerine kurmuşlar. Bizim gibi onlar da izlemekle yetiniyorlar sanıyorum. Bir de fonların portföy büyüklüğü hareket kabiliyetini engelliyor. Borsanın düştüğü kadar fonlar da düşerse ne anladım bu işten. O zaman borsaya girer hiç olmazsa istediğim an çıkabilirim.
    Durum onu gösteriyor, endeks hisseleri alıyorlardı onun çıkışından faydalandılar, şimdi de yan hisselere geçtiler ama orada bocaladılar, miktar da arttıkça ne yapacaklarını şaşırdılar.
    Fonları yönetenler bizden iyi bilir diye alıyoruz ama doğru endekse paralel artıp düşecekse ne anladık bu işten, kendimiz hisse alır satarız. Artık bu fon olayına portföyün az bir kısmıyla girmekte fayda var risk oranı artmaya başladı.

Sayfa 880/1001 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •