Sayfa 884/1001 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

Polyannaya tecavuz icin daga kaldirmislar
    Oooh mis gibi dag havasi iyi geldi demis

Bide tcd elindeki hisseleri satip ful tspor aldiysa???

2. ortalık yine kırmızıya boyandı, endeksi düşürmek için uğraşıyorlar. endeks -1 hisseler -4
    bir haftada aldığımızı bir günde veriyoruz, iyice tadı kaçtı bu borsanın da hisse ve değişkenlerin de.

3. bu sahneyi geçen haftada yaşadım zaman da ppf de bekliyordum şimdide...ama ozaman cesaret edip kağıt almadım şimdi bi cesaretle akşam kapanıştan dalıcam 2-3 kağıda belki yarın tepkili açar

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    ortalık yine kırmızıya boyandı, endeksi düşürmek için uğraşıyorlar. endeks -1 hisseler -4
    bir haftada aldığımızı bir günde veriyoruz, iyice tadı kaçtı bu borsanın da hisse ve değişkenlerin de.
    işin kötüsü çıkmamız için fırsat vermiyorlar...donunuza kadar alacağız der gibiler...daha 10 gün önce gireni hazmedemeden bugün eksi 2 garanti üstü olmasın diye duacıyız

5. parite 1.07 oldu

6.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    işin kötüsü çıkmamız için fırsat vermiyorlar...donunuza kadar alacağız der gibiler...daha 10 gün önce gireni hazmedemeden bugün eksi 2 garanti üstü olmasın diye duacıyız
    aynen zaten zarardaydık onu çıkaralım derken iyice zarara girdik, biraz tepki geliyor ardından tekrar düşüş, 1 yukarı 2 aşağı gidiyoruz, bir yandan hisselerde bir yandan fonlarda zarar durmadan artıyor ne olacak bakalım.

Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    daha beteriolmaz insallah..

8. TCD ye yükselen trendde giren arkadaşlara sabır diliyorum.
    Yakalayabilirseniz fonları düşükten almaya çalışın ve tatminkar bir sonuç için çok uzun vade düşünün.
    TCD yi 240 gündür yaklaşık %97 kar ile taşımaya devam ediyorum, satıp çıkmak için hedefim bu sene 140k ya gideceği beklenen BIST in 130k-135k yı görme dönemi olacak.
    118k lardan giren arkadaşlar için ise pek fazla bir marj olmadığına inanıyorum, kısa vadeli alış satışlar ile yüksek kar etme potansiyeli fon işinde malesef mümkün görünmüyor.
    Ancak, bu seviyeden alırım, 4-5 ay tutar 135k seviyesinde satarım derseniz %10-15 kadar kar marjınız olabilir ki bu da piyasa faizinin 2-3 katı olup taşınabilir bir pozisyon olabilir.
    Ben şimdilerde yılın 2. Yarısında ne yapacağız ve nereden kar edeceğiz sorusuna cevap arıyorum;
    Mevduat geçen sene 7. Ayda bitti
    PPF ler 9. Ayda bitti
    Değişken hisse Fonlarının da bu gidişle bu sene haziranda nefesi tükenecek gibi görünüyor.
    Yüksek kazançlar elde edilerek geçen 1-2 yıl sona eriyor....bakalım bu döngü bir daha ne zaman tekrar edecek. Belkide 2021 de resesyona giren dünya ekonomisi döneminden tekrar çıkışta bu bol kazançlı dönem tekrarlanır mı? Ne zaman girip ne kadar süre bekleyeceğiz acaba?

Sayfa 884/1001 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •