Sayfa 961/1001 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,681 - 7,688 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Aaah hayrani ustadim aaah
    İki yil dolarcilara yapilan simdi bize yapiliyor
    😀😀😀😀
    aynen aynen. aslında cuma günü bayağı kafam bozulmuştu ve kademeli altın alacaktım. ekotürkte mehmetali yıldırımtürke şu seviyeden ilk defa altın almak isteyenler var ne dersiniz? diye sordular ve kendisi ilk defa bu seviyeden altın alınması, çok mantıklı gözükmüyor, ben alınır diyemem deyince vazgeçmiştim. her şey kısmet, onu dinlemeseydim çoktan portföyün yüzde 30 kadarını altın açevirmiş olacaktım. diğer yandan da bu seviyeden altın alacaksak onzun 1900'lere doğru gideceğini düşünmemiz lazım. olası bir realizasyonda bir dayak ta buradan yiyebilirim. her şerde bir hayır vardır diyorum. ppf'ye devam artık. kafamı dinleyeceğim. şu ara bayağı yoruldum ve yara da aldım. kendime gelmem lazım biraz. Rabb'im zararda olan tüm forumdaşların yardımcısı olsun.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kesinlikle abartmış oluyorsunuz .. Birileri bu webster forumdan gitmeli deyip dursa sürekli iğneleyen mesajlar atsa memnun olur musunuz? Tabii ki olmazsiniz. Biraz empati ..
    Ustadim peki tamam ama bist beklentim eksi 2 yazmasin uyarin kendisini
    O mesajinida silin lutfen
    Syg

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadim peki tamam ama bist beklentim eksi 2 yazmasin uyarin kendisini
    O mesajinida silin lutfen
    Syg
    Sizin beklentiniz varsa o kişilerinde beklentisi var , neden silsin ? Benimde ve tüm yatırım yapanların da bir beklentisi var .. Bu beklentiyi yazınca borsa düşüp çıkıyorsa vay halimize .. Lütfen.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Yahu bu borsada bıktırdı artık, tamam sürekli çıkacak değil de neredeyse bir aydır istikrarsız bir durum, gözü sürekli aşağıda.
    Böyle giderse çaktırmadan 110 binin altına indirecekler, hatta 104 binlerden bahsedenler var, umarım o kadar olmaz yoksa zarar 3 katına falan çıkar herhalde.
    Ustadim rahat olunuz
    Son cirpinis
    Fiskirma an meselesidir
    Cunku pala bilirki kazanmasi icin yukseltmesi lazim 😀😀😀😀

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    aynen aynen. aslında cuma günü bayağı kafam bozulmuştu ve kademeli altın alacaktım. ekotürkte mehmetali yıldırımtürke şu seviyeden ilk defa altın almak isteyenler var ne dersiniz? diye sordular ve kendisi ilk defa bu seviyeden altın alınması, çok mantıklı gözükmüyor, ben alınır diyemem deyince vazgeçmiştim. her şey kısmet, onu dinlemeseydim çoktan portföyün yüzde 30 kadarını altın açevirmiş olacaktım. diğer yandan da bu seviyeden altın alacaksak onzun 1900'lere doğru gideceğini düşünmemiz lazım. olası bir realizasyonda bir dayak ta buradan yiyebilirim. her şerde bir hayır vardır diyorum. ppf'ye devam artık. kafamı dinleyeceğim. şu ara bayağı yoruldum ve yara da aldım. kendime gelmem lazım biraz. Rabb'im zararda olan tüm forumdaşların yardımcısı olsun.
    Amin ustadim amin...bizlerin duasi olmasa tamamen gocup gidecek bu meret

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Medwig üstadı üzmeyelim.
    Ben üzdüm zaten.
    Üstad bize kırılma, seni çok seviyoruz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sizin beklentiniz varsa o kişilerinde beklentisi var , neden silsin ? Benimde ve tüm yatırım yapanların da bir beklentisi var .. Bu beklentiyi yazınca borsa düşüp çıkıyorsa vay halimize .. Lütfen.
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Medwig üstadı üzmeyelim.
    Ben üzdüm zaten.
    Üstad bize kırılma, seni çok seviyoruz.
    Peki ikinizde syglar

Arkadaslar global bir halt var
    Dax eksi 2.79 acti
    Ons tirmaniyor
    Omru hayatimda su durumu ilk drfa goruyorum
    Umarim son olur

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Webster kuşu, kağıdı, İran'lıları bırak da ekmeğimize bakalım.
    Korona webden geçmiyor sonuçta.
    Öyle bir bulgu varsa İranlılar'a dikkat.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 961/1001 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •