Sayfa 983/1001 İlkİlk ... 483883933973981982983984985993 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,857 - 7,864 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Mersin tarafına çocukken gitmiştim şimdi nasıl bilmiyorum ama geçen sene uzun bir aradan sonra Alanya'ya gittim çok beğendim.
    Bayağı bakımlı ve gelişmiş gördüm, yazın 3 ay nem ve sıcak olayı olmasa aslında orası da tercih edilebilir.
    300k ege tarafından, 300k akdeniz tarafından aklımdaki, nisan mayıs ekim kasım akdeniz, haziran temmuz ağustos ege.
    ama iki tane çok mu masraflı olur, ölü yatırım mı olur ona karar veremedim.
    aslında en iyisi 200k civarı bir karavan alacaksın istediğin yerde yazlık işte
    Alanya cekilmez felaket nem var dediginiz gibi
    Belek otesi beni boguyor
    O da mantikli iki yazlik
    Hem degisiklik olur sikilmazsiniz
    Karavan is degil
    Temizligi der
    Satmaya kalksan alici bulamazsin
    Benim bir arkadas aldi
    En son yakacakti 😀😀

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Fatih 30 yildir bu isin icindeyim
    Ne alirsan al sokuyorlar 😀
    Pala oyle bir palaki herkesi ayni anda dusuruyor
    yıllardır edindiğim tecrübe 1 günde hiç oldu...fed faiz arttırsa dolara olumlu, altına ve borsaya olumsuz yansırdı....şimdi 50 baz puan indirdi bakıosun abd borsaları eksi...dolar ilk tepkide eksi ama toparlıyor nasıl bir düzen ve piyasa anlamadım

3. 2 yıllık tahvil faizlerinde ayın 2 sinde saat 14:30 da 12.31 de olan tahvil faizi 17 lere çıkmış çok tuhaf acaba neden diye merak etmedim değil

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Belek otesi beni boguyor
    O da mantikli iki yazlik
    Karavan is degil
    Temizligi der
    Benim bir arkadas aldi
    En son yakacakti ����
    Akdeniz de lara, kemer, ege de bodrum marmaris arasında kaldım.
    Nisan, mayıs aylarında sahibinden ilanlara bakayım uygun olanları gidip göreyim diyorum.
    Mayıs'ta nkolay bonolar dolunca fonla, faizle uğraşmaktansa bir kısmı da eve gitsin.
    Ama değerlenir mi, faiz ile kıyaslayınca bana zararı olur mu olmaz mı onu bilemiyorum.
    Karavan ve yelkenli hep hayalimdi ama olmadı bir türlü, bu yaştan sonra da zor zaten.
    Doğru diyorsun karavanın işi biraz zor, bir süre sonra sıkılıp satsan o da zor.
    Bu sene en azından birini alayım artık bakalım kısmet.

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Belek otesi beni boguyor
    O da mantikli iki yazlik
    Karavan is degil
    Temizligi der
    Benim bir arkadas aldi
    En son yakacakti ����
    Alanya için söylediklerin doğru web. Biz İzmir'liyiz. Görev sebebi ile beş yıl orada kaldık. Ben sürekli kalmadım gidip geldim. Dediğin gibi nem oranı felaket ötesi bir durum. Gece bile deniz kıyısında yaprak kımıldamıyor. Düne kadar herkes klimaya yüklendiği için trafolar patlıyordu. Ama o konu halledildi. O süre zarfında oradan düşeş geldiği için bir yazlık da aldık. Ama bir yıldan beri gitme durumu olmadı. iyi tarafı her şey turiste endeksli olduğu için plajlarda duş olayı falan sorun değil. Bir de plaja gittiğinde sol tarafına bakıyorsun Helga, Sağ tarafına bakıyorsun Kristin. O da ayrı bir güzellik. Sorun aşırı sıcak ve nem. Diğer tarafları güzel. Eğlence festival eksik olmuyor. Urla diyorsun da urla da bir şey yok. Medya da okuduklarına bakma. Denize girecek yer bulamazsın. Ama havası temiz ve güzel. Sakin ve izmir merkeze 50 km mesafede böyle de artıları var. Çeşmeyi unut. Aşırı pahalı ve insan kaynıyor. Umduğunu bulamazsın. Eğer yaz serinliği istiyorsanız Ayvalık taraflarına bakabilirsiniz. Neyse konu uzun burada keseyim. İnşallah gönlüne göre bir yer bulursun.

6. Yazlık pişmanlıktır.
    Yazlık para tuzağıdır.

Gereksiz para baglamakmi bahsettiginiz
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Yazlık pişmanlıktır.
    Yazlık para tuzağıdır.
    SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Gereksiz para baglamakmi bahsettiginiz

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aktif kullanabilecekler için belki iyi olabilir ama yılda bir iki defa gidilecek yer için o para yazlığa bağlanmaz.

Kaldı ki çatı aktı, duvarı nemlendi, şurası bozuldu, aidatı, şuyu buyu derken astarı yüzünden pahalıya geliyor.
    Gereksiz bir sürü masrafı çıkıyor.

Sayfa 983/1001 İlkİlk ... 483883933973981982983984985993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •