Sayfa 817/1001 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Tşkler file bakayım bayadır bakmıyorum nkolay 11,12 bu arada
    N kolay kadar getiren ppf de kalmadı artık..

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Amma yatırım danışmanı var arkadaş.
    Uzun vade tutacaksanız mevduatın bir parça üstüne fitseniz ve satışta T+2 olur derseniz GPG uyar.
    Ama çok bir şey beklemeyin.
    Mevduat 12 iken geçen ay 17 mevduat karşılığı yapmış.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3. Gözümle okudum, ağzımlada cevap verdim. Valörsüz olacak ve hisse senedi yatırımı yapan riskli fon istemiyor arkadaşımız.
    Sercanhan dostum, sen en iyisi tabloyu incele ve kendi kararını kendin ver.

4.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 425 bin için öneriniz nedir?annem ev alana kadar fon tarzı likit ürün lazım.. Osl ye baktım cuma çok düşük getirmiş... Ppf tarzı olur
    risk ne kadar alabilirsin bilmiyoruz ama anladığım kadarıyla hisse fon ve riskli değişkenlere yatırım yapacak zamanın yok.Obp fonu biraz daha geniş yelpazeli olduğu için hisse tarafında riski düşürmüş inceleyebilirsiniz.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    risk ne kadar alabilirsin bilmiyoruz ama anladığım kadarıyla hisse fon ve riskli değişkenlere yatırım yapacak zamanın yok.Obp fonu biraz daha geniş yelpazeli olduğu için hisse tarafında riski düşürmüş inceleyebilirsiniz.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet her an annem yeni ev almak için parayı geri isteyebilir.. Size ve acm ye çok tşk ederim... Beni anladığınız için.. Hisse senedi haram bi şey kendi bulaştığım bi pisliğe ailemi annemin parasını sokamam.. 18senedir sokmadım sokmamda.. O yüzden hisse senedi içeren fonlar hem valörlü anlık likit değil hem dediğim özel sebepten..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Evet her an annem yeni ev almak için parayı geri isteyebilir.. Size ve acm ye çok tşk ederim... Beni anladığınız için.. Hisse senedi haram bi şey kendi bulaştığım bi pisliğe ailemi annemin parasını sokamam.. 18senedir sokmadım sokmamda.. O yüzden hisse senedi içeren fonlar hem valörlü anlık likit değil hem dediğim özel sebepten..
    Din adamları haram demiyor.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Din adamları haram demiyor.
    Paranın dini imanı olmaz haramı helali olur.. Beni kendi düşüncelerim ilgilendirir..john perkinsin itiraflarını 18 sene önce duysaydım borsaya asla bulaşmazdım.. Ama artık asla dönemem
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Paranın dini imanı olmaz haramı helali olur.. Beni kendi düşüncelerim ilgilendirir..john perkinsin itiraflarını 18 sene önce duysaydım borsaya asla bulaşmazdım.. Ama artık asla dönemem
    Peki Sercan dinine göre harammış.

Sayfa 817/1001 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •