Sayfa 710/1001 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Sen artizsin aslan parcasi.
     Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Ben yemek yediğim an iyileşiyorum.
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad icimizde doktorlar var onlar cevap versin...
    Organik beklenip kansere yakalananlari kim nasil aciklayacak bana?

Diyet yaparken dvt tasiyicisi oldugunu ogrenen kisileri kim nasil aciklayacak bana...
    olay genlerde... şu an dünyada nesli devam eden beşer soyunun kreatörlük aşamasında dna zincirlerinde bir takım kopukluklar , eksiklikler var .. yani bizim bu günki akıl düzeyimizle incelediğimizde bir tuhaflık var... şöyle düşün , mutfaktasın yemek yapıyorsun mesela etli sebze yemeği.... tencereye etleri koydun sonra sebzeleri koydun usulüne göre sıra ile gidiyorsun , tam o sırada ya kapı çalıyor ya da telefon , bir kaç malzemeyi koymadan alalacele mutfaktan çıkıyorsun , döndüğünde o malzemeleri koymayı unutup yemeği hazırlıyorsun... işte bizim şu andaki beşer neslinde böyle bir problem var ve biz bunu nasıl çözeceğiz ? çözemeyiz çünküm genlere müdahale etsen değiştirsen bile , ilk baştan yapım aşamasında şifresi bilgisi sende olmayan bilgileri de eklemen lazım... sanki bi şey olmuş da dna zincirlerimizde bi şeyler eksik bırakılmış.. o an artık ne olduysa bi şey aceleye getirilmiş ya da bilinçli olarak eksik bırakılmış...,

tabii burada insan nesli ile dünyadaki beşer kavramlarının farkını da bilmek lazım...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

3.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    olay genlerde... şu an dünyada nesli devam eden beşer soyunun kreatörlük aşamasında dna zincirlerinde bir takım kopukluklar , eksiklikler var .. yani bizim bu günki akıl düzeyimizle incelediğimizde bir tuhaflık var... şöyle düşün , mutfaktasın yemek yapıyorsun mesela etli sebze yemeği.... tencereye etleri koydun sonra sebzeleri koydun usulüne göre sıra ile gidiyorsun , tam o sırada ya kapı çalıyor ya da telefon , bir kaç malzemeyi koymadan alalacele mutfaktan çıkıyorsun , döndüğünde o malzemeleri koymayı unutup yemeği hazırlıyorsun... işte bizim şu andaki beşer neslinde böyle bir problem var ve biz bunu nasıl çözeceğiz ? çözemeyiz çünküm genlere müdahale etsen değiştirsen bile , ilk baştan yapım aşamasında şifresi bilgisi sende olmayan bilgileri de eklemen lazım... sanki bi şey olmuş da dna zincirlerimizde bi şeyler eksik bırakılmış.. o an artık ne olduysa bi şey aceleye getirilmiş ya da bilinçli olarak eksik bırakılmış...,

tabii burada insan nesli ile dünyadaki beşer kavramlarının farkını da bilmek lazım...
    oooo ben yokken sütbıyık üstad gelmiş hoşgelmişsiniz efem.

4.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Ooo üstadım hoşgeldiniz sizde bayadır yoktunuz

Emmim bugun foruma yazdiki
    Yola vuruyorum kendini
    Doneleri birlestirince emmimim ask acisi cektigi ve mecnun gibi kendini yola vurdugunu dusunuyorum...

Arkadaslar emmim icin dua edin...bu yasta ask olmaz emmi yapma

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Ooo kamucu
    Nerelerdeydin
    Gecen seni zikrettim forumda
    Kayboldu dedim
    Iyimisin

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ooo kamucu
    Nerelerdeydin
    Gecen seni zikrettim forumda
    Kayboldu dedim
    Iyimisin
    Geldiği gibi kaybolmuş yine

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ooo üstadım hoşgeldiniz sizde bayadır yoktunuz
    sormayın üstadım önce yıllık izin, aracımda oluşan sıkıntı iş güç derken müsait olamadım.

Teşekkürler

Sayfa 710/1001 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •