Sayfa 970/1001 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,753 - 7,760 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    O iş bankayla olmaz.
    Ya yatırım yada portföy yönetim şirketlerine bakın.
    Bankalarında bu tür yan şirketleri var.
    Onlara sorun.
    Bugün Yapıkredi özel bankacılıktan aradılar, bu tür işlemlerde yardımcı oluyoruz piyasa bir fırsat varsa değerlendirin diyoruz dediler. hisse şu fiyattan al bu fiyattan sat gibi...açıkcası bende böyle yönelendirilmek ancak kararı kendim vermek istiyorum.

Türev işlemler hakkında bilgim pek yok ama bu konularda bana destek olabilecek yol gösterecek birisi neden olmasın bunun için private banking mi portföy yönetim şirketi mi?

Size gore hangi portföy yönetim şirketi? ya da özel bankacılık şubesi?

2.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Bugün Yapıkredi özel bankacılıktan aradılar, bu tür işlemlerde yardımcı oluyoruz piyasa bir fırsat varsa değerlendirin diyoruz dediler. hisse şu fiyattan al bu fiyattan sat gibi...açıkcası bende böyle yönelendirilmek ancak kararı kendim vermek istiyorum.

Türev işlemler hakkında bilgim pek yok ama bu konularda bana destek olabilecek yol gösterecek birisi neden olmasın bunun için private banking mi portföy yönetim şirketi mi?

İş yatırım kullanan arkadaşlar var.Onlar daha iyi bilgi verebilirler bu konuda.

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    üstad, finansal piyasalarda türev işlemler dahil yön gösterebilecek yatırım danışmanlığı sağlayabilecek hangi bankayla çalışmalıyım? private banking de bu hizmeti hangi bankalar daha iyi sunar
    Hepsi ayni bok
    Gecen bist cikarkan garanti patladi islem yaptirmadi millet sovdu
    Ondan onceki hafta ziraat patladi vs vs

Enaz komisyon alan en iyisidir 😀
    Hepsini dolas
    Binde 2 yi bulabilirsen iyi senin meblag yuksek

Peki biz neden yerli ve milli korona virusu asimizi bulmuyoruz?

Bir ayi dusunun
    Dusunun ki o ayi
    İnsan taklidi yapiyor
    Hani hamamda nasil bayilir kadinlar felan derlerdi o da yatardi
    Hah onun beyazli siyahli hali
    Tefcisini almis gelmiiiiiiiiiis....

Devam edecek...

6.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku

Portföy yönetim şirketiyle ve özel bankacılık ile çalışmadım. İkisi de size hisse önerisinde bulunmaz diye tahmin ediyorum.

Hisse önerisi almak istiyorsanız aracı kurumların kısa ve orta vadeli öneri sunan uygulamaları var. Benim hesabım olan kurumda kısa vadeli hisse önerileri mail üzerinden geliyor. %50-55 arası tutuyor önerileri. Alım yeri, satış yeri ve stop yeri belirtiliyor mailde. Performanslarını da belli aralıklarla gönderiyorlar. %80 getiri gibi bir performansları vardı. Tabi size önerilen tüm işlemleri yaparsanız bu performans gerçekleşiyor. Uygulamada daha düşük veya daha yüksek bir performans olasıdır.

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Portföy yönetim şirketiyle ve özel bankacılık ile çalışmadım. İkisi de size hisse önerisinde bulunmaz diye tahmin ediyorum.

Hisse önerisi almak istiyorsanız aracı kurumların kısa ve orta vadeli öneri sunan uygulamaları var. Benim hesabım olan kurumda kısa vadeli hisse önerileri mail üzerinden geliyor. %50-55 arası tutuyor önerileri. Alım yeri, satış yeri ve stop yeri belirtiliyor mailde. Performanslarını da belli aralıklarla gönderiyorlar. %80 getiri gibi bir performansları vardı. Tabi size önerilen tüm işlemleri yaparsanız bu performans gerçekleşiyor. Uygulamada daha düşük veya daha yüksek bir performans olasıdır.
    Sn admustafa nerelerdesiniz, kaç gündür yoktunuz.Bir sorun yoktur umarım.
    Bugün neredesiniz diye duyuru yapmaya karar vermiştim cafede, ama erken davranıp gelmişsiniz.
    Buraları sahipsiz bırakmayın.

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sn admustafa nerelerdesiniz, kaç gündür yoktunuz.Bir sorun yoktur umarım.
    Bugün neredesiniz diye duyuru yapmaya karar vermiştim cafede, ama erken davranıp gelmişsiniz.
    Buraları sahipsiz bırakmayın.
    Buralardayım üstadım bir sorun yok şükür umarım sizde iyisinizdir Piyasa bozuk olunca izlemeye geçtim biraz

Sayfa 970/1001 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •