Sayfa 11/40 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 316 madde; 81 - 88 arası.

Konu: OTTO - Otto Holding

1.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    PANDANIN akşamki açıklaması şu kadar mal alındı toplantılar uzun sürdü kardeşim hakkınızı helal edin artı ben ekleyim 325-3.33 arası baya mal verildi zira söyleme yeri 2.60 lar olabilir ama böyle böyle maliyet yukardan ver aşağıdan al 2 lira altına gelecek 2 gün kaldı cumaya inanamayacaksınz gördüğünüz fiyata diyor eğer o mutluluk pompalıyorsa iş yaş valla merakla bekliyom cuma kaç olacak 2 iş günü uçuk rakam için 4 olmalı ama zor bakın mesele kazanmak ya da kaybetmek değil bana kızmayın yazmamın sebei beni benim gibi binlerce kişiyi mahvetti uzak durun 1 verir 10 alır hakkınızı helal edin sayfayı işgal ettim inş 5 değil 10 olur bol kazançlar ama bugün tırt çıktı kış uykusunda hala yatırım batırım tavsiyesi değildir
    hem öyle yazıyon hemde pandayı takip etmeden geçemiyon nasıl bir işse..

2. Günlük takas lütfen @cefaks teşekkürler.
    Takas yukardaymış.
    Son düzenleme : zorundostu; 05-04-2017 saat: 19:17.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bu başlığı şu anda 4 kişi okumaktadır. (3 üye ve 1 ziyaretçi) hepsi bu kadar takip denin işte..

4. kusura bakmayın bir daha yazmayacağım bol kazançlar ha takibe gelince iki kişi kurtarsam elinden o yeter ama bana ne ki size bol kazançlar hakkınızı helal edin bir daha ismim cismim burda olmayacak Allah bol kazanç nasip etsin size ytd

5. acayip mal kakalıyor namussuz

Sayfa 11/40 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •