Sayfa 26/40 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
Arama sonucu : 316 madde; 201 - 208 arası.

Konu: OTTO - Otto Holding

1. 💣💣💣 Bedelli açıkladı.

2. Ne olduda bukadar sert düştün allahın belası. Bütün hayalleri senin üstüne kurduk .yeter çektirdigin işkence Yüksel artık adi hisse .sinirleriM hat safhada

3. yükseltin şu lanet olası hisseyi yaptığınız ayıp be

4. hayal kurduk ****lik in alemi yok .yükseltin şu hisseyi ukrayna gidecem hatun bekliyor evlenecem. Yeter cin iskençeşi yükseltin şu laneti artık.

5. 1.5 aydır sıktınizla milleti amk .34 bin tl zarar ettim 1.5 ayda böyle borsanin amk ben. tactr yuksel bitanem bütün umudum sensin Metin abi beni ukrayna gönderecek busefer evlenecem hadi bitanem hayalleri senin üzerinden kurduk üzme beni

6. tactr speki rica ediyorum yarından itibaren yükseliş başlasın umutlarım iz hayallerimiz planlarimiz isteklerimiz arzularımız var bu amk Borsasında nezaman gulecez biz ???? 2012 den bugüne servet bitirdim bu amk Borsasında tek istediğim şu tactr yuksel sin bütün hayalleri tactr üzerinden kurduk 💑💚💛💜💝 kız bekliyor beni bu son şansım

7. hadi artık yüksel amk seni bekliyorum ukrayna gidecem deli etme yükseltin lan şunu amk cinnet geçirecem

8. TaÇim benim tactrm kabagim arim balım petegim umutum rüzgarım hayallerim yarinlarim hadi canım hadi şekerim hadi bebeğim bak kız arkadaşım beni bekliyor bende seni bekliyorum hadi gülüm Metin abi beni ukrayna gönderecek yapma bebeğim derin uykudan uyan artık. herseyim sensin tac Kabak tarım Düzce'de ek kabaklari sula yapraklari gün gelir geldi umutum ha bugün ha yarın başlar umutum başla artık başla bide biz Gülek eğlenek hep ağladık gülme sırası bize gelsin be umutum tactr kabagim ya kabak dan yada daldan geceden sahura kadar ah geceden sahura kadar

Sayfa 26/40 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •