Sayfa 28/40 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 316 madde; 217 - 224 arası.

Konu: OTTO - Otto Holding

2,66’dan riski göre göre,bile bile trene bindim 😎

2. 2015 yılında yaptığı rallisinde iztar ile beraber hareket etmış başlarmı yıne dıye ınsan düşünüyor

3. Son bır yıl kap haberıne baktım 2018 nısan ayında %100 bedellı yapıcam demış ama henuz ses yok bedellı haberı ile 2,50tl den 1,5 tl ınış yapmış ama toparlamış aynı fıyatında duruyor.
    Patron yenı yatırım ıcın hısse satmış, şimdide hısse devırlerı ıle payını artıyor.

Bedellı muhtemelen ıptal olacak ve sonrasında sıcrama yaparsa kardeşi iztar ın peşine takılabılır aşırı rısklı hısse o yuzden çıtırlık az köşeye konabılır gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Son bır yıl kap haberıne baktım 2018 nısan ayında %100 bedellı yapıcam demış ama henuz ses yok bedellı haberı ile 2,50tl den 1,5 tl ınış yapmış ama toparlamış aynı fıyatında duruyor.
    Patron yenı yatırım ıcın hısse satmış, şimdide hısse devırlerı ıle payını artıyor.

Bedellı muhtemelen ıptal olacak ve sonrasında sıcrama yaparsa kardeşi iztar ın peşine takılabılır aşırı rısklı hısse o yuzden çıtırlık az köşeye konabılır gibi.

Bedelli geçerli bir kaç güne açıklanır. Bekleme sebepleri müşteri toplamak. İçi boşbi şirket ne diye halka arz etmişler anlamıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    bedelli geçerli bir kaç güne açıklanır. Bekleme sebepleri müşteri toplamak. Içi boşbi şirket ne diye halka arz etmişler anlamıyorum.
    spk maalesef 3 -5 milyonuk merdıven altı şirketleri borsaya açıyor sırf para kazanmak ugruna ama sonra olan yatırımıcıya oluyor.

6.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    Bedelli geçerli bir kaç güne açıklanır. Bekleme sebepleri müşteri toplamak. İçi boşbi şirket ne diye halka arz etmişler anlamıyorum.
    Bu bedelliyi benmi anlamadım sizmi yanlış anlıyorsunuz önceki sayfaları baştan sona okudum şirket bedelli sermaye artırımına tahsisli olarak gidecem diyor tahsin altunun alacaklarına karşılık. Tahsin altuna verilecek hisseler. Benim anladığım bu yönde. Bizlik bir durum yok.

Yazdıklarım beni bağlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bedelli iptal oldu nokta atışı yaptık bakalım nerede duracak

Sermaye Piyasası Kurulu Ortaklar Finansmanı Dairesi Başkanlığının 14.11.2018 tarihli 29833736-105.01.01.01-E.12287 Sayılı yazısı ile Sermaye artırımı başvurumuz işlemden

kaldırıldırışmıştır.

Sermaye artırımı işlemleri için gerekli başvuru ilerki zamanlarda terkrardan gündeme gelebilir.

8.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    bedelli iptal oldu nokta atışı yaptık bakalım nerede duracak

Sermaye Piyasası Kurulu Ortaklar Finansmanı Dairesi Başkanlığının 14.11.2018 tarihli 29833736-105.01.01.01-E.12287 Sayılı yazısı ile Sermaye artırımı başvurumuz işlemden

kaldırıldırışmıştır.

Sermaye artırımı işlemleri için gerekli başvuru ilerki zamanlarda terkrardan gündeme gelebilir.
    İleriki zamanlarda demeseymiş, güzel olurdu halen hisse baskı altında kalmaya devam eder. Yeni bir başvuru yapılabileceğine dair açık uç bırakmışlar. Sıkıntı devam ediyor.

Sayfa 28/40 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •