Sayfa 3/40 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 316 madde; 17 - 24 arası.

Konu: OTTO - Otto Holding

Alıntı Originally Posted by afe23 Yazıyı Oku
    ben vedalaştım usandım artık, bunda zarar geri çıkmaz. Bjkas da çıkar inş.
    Şu forumda 3-4 kişiydik zaten biri daha gitti. Hakkınızda hayırlısı olsun. Ama şu bi gerçek şu anki piyasa değeri 3 milyon 950 bin usd. Bu piyasa değeri şirketin mevcut arazisinin değeri bile değil. İyi analiz etmek lazim

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!

2. ben çok bekledim 4,80 lerden beri burdayım, sıktı artık belki yolum düşer gene bi ara, sizler kazanan olursunuz inş.

Tahta bir hareket yaptı bugün. Ancak çıkış başladı demek için 3 lira seviyesinin aşması lazım, aşmazsa eğer çok dikkat etmek lazım.

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Şu forumda 3-4 kişiydik zaten biri daha gitti. Hakkınızda hayırlısı olsun. Ama şu bi gerçek şu anki piyasa değeri 3 milyon 950 bin usd. Bu piyasa değeri şirketin mevcut arazisinin değeri bile değil. İyi analiz etmek lazim

Arsanın satışı gibi bir beklenti olduğunu sanmıyorum.

Alıntı Originally Posted by mustafa43 Yazıyı Oku
    Arsanın satışı gibi bir beklenti olduğunu sanmıyorum.
    Arsasinin satilacagini kim soyledi ki ??? Bir piyasa değeri analizi yapmıştık o kadar

forumda Luikang vardı nerede acaba ??? çok güzel teknikçiydi hisseleri iyi yakalıyordu.....kayıt yaptımı forumda acaba...???

7. Yatırım Tavsiyem Değildir.

8. hisseye bak 32 görmüş ne iş yapar bu hisse...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 3/40 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •