Sayfa 5/40 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 316 madde; 33 - 40 arası.

Konu: OTTO - Otto Holding

1. takas,pasta
    Attached Images Attached Images

İste bilinen sahis sayesinde yukardan 3-5 verdiler, yoksa onu da veremezlerdi. Onun disinda bilindik kurumlar, korler sagirlar hikayesi. Yukardan 3-5 verince her zamanki hareketleri artik klasik otesi klasik olan 2.48-49'lar. Gerekirse 2.40-41'lere ceker bekler. Dejavu anlayacaginiz

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!

Bi de su var kent'te 1.60 alti maliyeti olanlar bu sahsin onerisi ile satıp !!!! bu kagittan alan kardesler simdi ne dusunuyordur acaba ????? Gelmemek lazim oyunlara

Bir ek daha yapalim, bir muddet ara vermistik 😊 Simdi ilk klasik düşüş hamlesi dedigimiz gibi 2.47-2.48 noktaları. Bakti olmuyor hic bir dakika tereddut etmeden 2.39-2.41 araligi. Bakti yine olmuyor temelden korkutma harekati 2.26-2.30 araligi. Bu artik bu tahta ile az cok biraz giren cikan herkesin bildigi hikayedir eger burada pozisyon acan varsa sinirleri baya saglam olmalidir !!! Ben ise hala 2.30 larda pozisyon acma noktasinda fikrimi koruyorum. Ha su da bi gercek bu 4 milyon usd piyasa degeri bu sirketinin mevcut faaliyetini surdurdugu arsasinin degeri etmez. Ama, ama, ama ✔

5. 3 kez alım satım yaptım 3000 bin lotla allahtan fazla lotla bulaşmadım. Ne zaman aldı isem düşüş, sattığım gün yada ertesi gün ise tavan oldu hep, sadece ben de değil aynı durum aldırdığım bi arkadaştada hep öyle oluyor, anlıyacağınız bu adamlar fakir hemde fakir in önde gidenleri kap haberlerine bakın 3 -4 ay önce hisseleri devr aldı kardeşlerimi, eşimi bilmem, düşünün onlardan aldığı 69 ar bin lota bile muhtaçlar, yazık bu kağıda para yatırılmaz, piyasada hiç iyi şeyler dönmüyor bu firma için, çöpe atacağınız paranız varsa buraya bağlayın. Y.T.D

Sn.afe23

Şirketin faaliyeti konusunda bir problem olduğunu açıkçası düşünmüyorum.

Ama tabi bu işler hiç belli olmaz.

Bir de şu bir gerçek C sınıfı bir hisse ile ilgileniyorsanız bu tarzdan dalgalanmaları göze almanız gerekir. Yani niye yüzlerce garanti hisse varken bu hisse ile ilgilendiğiniz onemli. Getirisinin yüksek olması temel esas oluyor, bu durumdada kronik problemler oluşuyor ky açısından maalesef ???

7. indir.jpg pasta günlük

Sayfa 5/40 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •