Sayfa 11/501 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 4006 madde; 81 - 88 arası.

Konu: KRDMD - Kardemir D

1 yıllık düşen formasyonu yukarı kırdı hisse hala çok yavaş ilerliyor.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. KRDMD - Kardemir D

21/50/100/200 grafiği görüntü güzel

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Vanilya aromalı puro’mu ateşledim ,sahilde Türk kahvemi yudumluyorum... keyif keyife

4.  Alıntı Originally Posted by alperonal Yazıyı Oku
    Tuzcu lakaplı birol mutlu adında bir yatırımcı... tuz işletmeleri var, şeker fabrikaları özelleştirmelerinden bir fabrika da almış...Kardemir hissesi topladı bir kaç gün hisse 2,3- 2,4 lardan 2,90 lara fırlayıp sonrasında aynı hızla çakılmıştı... mart 2019 da...

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet Birol Mutlu bir Sanayici,İş adamı ve bizim için ilginç olan KARDMD'nin resmen %7.8 hissedarı..Bu oran son Genel Kuruldan bu yana artmıştır,eksilmemiştir..Ben bu durumu olumlu görüyorum..Umarım yanılmıyorumdur..Tabii Güleç ve Yolbulan Ailelerinin hisseleri de-Borsadan topladıkları-çok önemli..İyi olur İnşallah..İnancım oldur ki,Konjonktür düzelirse bu hissedarlar bu hisseyi boş bırakmazlar..

6.  Alıntı Originally Posted by Şafakalı Yazıyı Oku
    Evet Birol Mutlu bir Sanayici,İş adamı ve bizim için ilginç olan KARDMD'nin resmen %7.8 hissedarı..Bu oran son Genel Kuruldan bu yana artmıştır,eksilmemiştir..Ben bu durumu olumlu görüyorum..Umarım yanılmıyorumdur..Tabii Güleç ve Yolbulan Ailelerinin hisseleri de-Borsadan topladıkları-çok önemli..İyi olur İnşallah..İnancım oldur ki,Konjonktür düzelirse bu hissedarlar bu hisseyi boş bırakmazlar..
    Eksik olsunlar. Özellikle Yolbulan'lar sata sata bitiremediler en zor zamanda. Sembolik bir alış bile yeterdi. Konjonktür düzelirse kimsenin birşey yapmasına gerek yok zaten, hisse en azından defter değerine gelecektir. Sözlerim size değil bu arada, şirketine sahip çıkmayan Güleç ve Yolbulan'lara...
    Yazdıklarımın hiçbiri Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Uğurlu gelmişim demek ki...Pazartesi 2,20 TL alış...Bereket versin...Devam....

8.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    1 yıllık düşen formasyonu yukarı kırdı hisse hala çok yavaş ilerliyor.

Grafik olarak dikkat çekiyor. Eregl topiğinde çelik sektörü genel hareketinden bahsedilmiş. Devamı gelir mi ne dersiniz?

Sayfa 11/501 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •