Sayfa 161/559 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 4468 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: KRDMD - Kardemir D

1. Haberler müthiş.
    Credit suiss bunları biliyor..
    2023 tebu hisse.
    22 TL olur... şahsi fikrim.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Haberler müthiş.
    2023 tebu hisse.
    Neden 22? 23 yada 21 değil özel bir anlamı var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Ben şahsım doyurucu analiz yapıp bilgi vermeyi severim o yüzden çırpınıyorum bu kadar trend önemini kavrayınız diye...
    TREND>TAKAS dan bende.
    ESKİLER benim tarzımı bilir yenilere de kendimi biraz ifade etmek istedim. Bu kadar ayrıntılı tablo paylaşmayacam artık sadece büyük takas resmi olacak. gereksiz yere topiğin değerli sayfalarını tüketmeyelim.
    Sen yaz Üstada. Senle ancak şenlenir buralar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    645
    Bir hissenin fiyatı; Defter Değeri, Özsermaye Karlılığı ve Net Gösterge Faiziyle alakalıdır. Defter degeri hesabında Öz Kaynaklar ve Ödenmiş Sermaye önemlidir. Öz Sermaye Karlılığında ise Öz Kaynak ve Net Dönem Karı Zararı önemlidir. Şimdi sizin iddia ettiğiniz 22 li rakamlar için hangi parametrelerin önem arz ettiğini yazmama gerek yok çünkü siz çok emin bir şekilde belirtmişsiniz ve sanırım hesaplayarak bu 22 değerini buraya yazdınız. Ben kısaca şunu belirteyim bu yazdığınız rakam 2023 te mümkün görünmüyor. Şirketin Öz Kaynakları, Ödenmiş Sermayesi ve Faizler aynen bugünkü gibi kalsa en son Erdemir 9ç karı kadar kar edecek ki Kardemir ancak 22.5 civarlarına gelebilsin. Buda şu anki 9ç karının 14-15 kat artırması demektir ki buda mümkün değil. Son 2018 9ç karına göre 2019 9ç karı hangi oranda düştüğü malumdur ki siz ortalama her yıl %500 Kardemir'in karlılığının artacağını öngörüyorsunuz. Bence mümkün görünmüyor. Herkese bol kazançlar.
    Ref: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/796210

Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Haberler müthiş.
    2023 tebu hisse.
    Yazdıklarımı ve/veya çizdiklerimi Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) 101., 103., 104., 106., 107., 110. maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımamaktadır. Dolayısıyla yazdıklarım ve/veya çizdiklerim, eklediklerim AL//TUT/SAT olarak değerlendirmeyin, burada verdiğim bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

5. Deniz kardes seni cok iyi anliyorum. Lakin benim kullan digim MACD indikatörünü gec sinyal veren bir indikatör olarak gordugunden dolayi benim hareketlere gec katildigimi söylerdin hatirlarsan. Bende diyorum ki önumuzdeki hafta tren rayi yapan firmamizin treni kalkar insaallah...

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    645
    Deniz beyin de dediği gibi 2.50 önemli, öncesi trade etmeye devam, ay sonu kapanışı önemli, aşağıdaki grafikte bunu söylüyor kritik eşik geçildikten ve onay alındıktan sonra tekrar karar veririm. Bu arada aşağıdaki grafik AYLIK olup 2017 den bu yana ilk defa Ema9 yukarı kesmiş.

Yazdıklarımı ve/veya çizdiklerimi Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) 101., 103., 104., 106., 107., 110. maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımamaktadır. Dolayısıyla yazdıklarım ve/veya çizdiklerim, eklediklerim AL//TUT/SAT olarak değerlendirmeyin, burada verdiğim bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

7. Önemli olan hızlı trenmi buharlı trenmi? Yolcuların sabrı kalmadı.

8. Elektrik li tren.. günümüzün. Trendi......
     Alıntı Originally Posted by Büke Yazıyı Oku
    Önemli olan hızlı trenmi buharlı trenmi? Yolcuların sabrı kalmadı.

Sayfa 161/559 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •