Sayfa 188/559 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 4468 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: KRDMD - Kardemir D

1. Deniz Kiraz yatırım almış bugün : )

2.  Alıntı Originally Posted by django Yazıyı Oku
    Deniz Kiraz yatırım almış bugün : )
    tahtada alıcı iştahı maalesef tırt
    2,50 altı daytrade e devam 2,50 altı ÇÖP olduğu için.

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    tahtada alıcı iştahı maalesef tırt
    2,50 altı daytrade e devam 2,50 altı ÇÖP olduğu için.
    Leş gibi bir gündü valla.. trade imkanı da yoktu ki be dostum.

Bist 100, 106.250 bandındaki destek bölgesinin üstünde kendine bir çizgi yakaladı. Olumlu bir çıkış trendi var. 107,000 -107,750 ilk destek noktaları olarak tanımlanabilir.

hisse senedi piyasası önemli bir kazanım sağlandı. Fakat bu kalıcı olmayabilir. Kırmızı sinyal giderek güçlenmektedir.

KRDMD hisse senedinde sat sinyali artacaktır. Bununla birlikte satış sinyalinin bu denli güçlü olması pozitif bir trending olasılığını azaltmamaktadır. 2,42 - 2,46 direnç ve 2,22 - 2,32 destek noktaları olarak belirtmiştik. Şu anda tam da 2.34 'e gelerek bir soluk alıyor. Bundan sonrası Haftaya Salı günü belli olacak. Cuma günü satış olabileceği için ve kar realizasyonu söz konusu olabileceğinden netlik azalıyor

Aynı zamanda trendin gelişi çok dalgalı. Uzun vadede kesin bir trend netlik arz etmedi. Göreceli Güç endeksi cezbedici fakat hacme yansımadı

5. Burada deniz bey paylaşımları ile bilgili bir kişiye benziyor ve insanlara yarar sağlıyor... Kendi acimdan bakarsam Aylardır bir ev parası gömdüğüm bu hissede artık lanet okumaya başladım, sağlam ucuz güzel hisse diye girdik, bir baktık tüm kanallarda reklamların başını çekiyor, 1 ayda 6 haber çıktı birde ustune temettü ama tık yok, onu geç endekse göre hareketi bile çıkışta çok zayıf? Paylaşımlarda herkes klotlar ile ne var ne yok hissede gibi izlenim var? Vagon k.y.ci dolu ise gitmemesinin nedeni bu olabilir mi? Nasıl gidecek bu hisse? Ya da haber pompalayan temettü pompala yan şirket paramızı bedavadan mı işletiyor görünen 3-4 aydır bu durum? Ben çözemedim? Ne yapıyor ne olacak? Yarın bir de bedelli derse şaşmam k.y.cilari kovmak amacıyla.... Lanet hisseden her şey beklenir... YTD...

6. Ne fırsatları kacirdim, spor hisseleri tirt hisseler bile solladı...

Sayfa 188/559 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •