Sayfa 3/497 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3970 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KRDMD - Kardemir D

1. Sert hareketler başlayabilir mi?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by hebele Yazıyı Oku
    Sert hareketler başlayabilir mi?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sertlik iyi bir şey değildir ,yavaş atin tekmesi pek olur demiştir atalarımız

3. bir sonraki hedefi 2,13 düşerse de 2,05-06 da durabilir mesela. buna da sert denemez. 2,11 i geçebilecek mi bakalım izliyoruz.
    ytd.
    Yabancı yatırımcı sözü: "Boğalar para kazanır, ayılar para kazanır, domuzlar katledilir". Yerli yatırımcı sözü: "Hiç bir ağaç cennete kadar uzamaz".

Hacim yok diyorduk... hacimli iyi bir yükseliş ( 6 kademe )oldu...yabancı çıkışı sona erdi, takaslarda ve günlük akd da son 10 günde yabancıyı alım tarafında görüyoruz.. Bugün endex aşağı salmasa daha iyi kapanış olurdu... eylüle iyi girdik umarım devam eder eski zirvelerine doğru...

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by alperonal Yazıyı Oku
    Hacim yok diyorduk... hacimli iyi bir yükseliş ( 6 kademe )oldu...yabancı çıkışı sona erdi, takaslarda ve günlük akd da son 10 günde yabancıyı alım tarafında görüyoruz.. Bugün endex aşağı salmasa daha iyi kapanış olurdu... eylüle iyi girdik umarım devam eder eski zirvelerine doğru...

Bu kağıdı 3 senedir dikkatli takip ederim genelde Kasım gibi güzel hareketler yapardı dediğin gibi takaslar önemli

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by hebele Yazıyı Oku
    Bu kağıdı 3 senedir dikkatli takip ederim genelde Kasım gibi güzel hareketler yapardı dediğin gibi takaslar önemli

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de 2017 haziran başından beridir takip ederim 1,51 ile girmiştim... topikten hatırlamadım sizi neyse... 2017 kasımındaki o müthiş rallide karatrendeydim.

Sayfa 3/497 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •