Sayfa 6/559 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 4467 madde; 41 - 48 arası.

Konu: KRDMD - Kardemir D

Onu bunu bilmem bana göre
    Çok ucuz hise sabır eden
    Iyi para kazanır diye düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Y.t.d ironi Bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Onu bunu bilmem bana göre
    Çok ucuz hise sabır eden
    Iyi para kazanır diye düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Y.t.d ironi Bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her

Yemek Sepeti'nin birbuçuk iki yıl önce 385 Milyon Dolara satıldığı düşünülünce,üçbuçuk milyon ton sıvı çelik üreten,Türkiye'nin ve Bölge'nin tek Tren Rayı ve Tekerini üreten,56 mm.çapında Kangalı başarıyla yapabilen,en çok bir yıl içinde Filyos Limanını bitirip kullanacak olan,Savunma Sanayii ve Otomotiv Endüstrisinin her türlü Çelik ihtiyacını karşılamak üzere harıl harıl çalışan,Yerli Demir Cevheri ile çalışan,komple bir entegre tesis olan,İhracatını sürekli arttıran 90 yılın tecrübelisi Kardemir,yalnızca 300 Milyon Dolar ediyorsa bu büyük yanlış mutlaka düzeltilecektir

Alıntı Originally Posted by Şafakalı Yazıyı Oku
    Yemek Sepeti'nin birbuçuk iki yıl önce 385 Milyon Dolara satıldığı düşünülünce,üçbuçuk milyon ton sıvı çelik üreten,Türkiye'nin ve Bölge'nin tek Tren Rayı ve Tekerini üreten,56 mm.çapında Kangalı başarıyla yapabilen,en çok bir yıl içinde Filyos Limanını bitirip kullanacak olan,Savunma Sanayii ve Otomotiv Endüstrisinin her türlü Çelik ihtiyacını karşılamak üzere harıl harıl çalışan,Yerli Demir Cevheri ile çalışan,komple bir entegre tesis olan,İhracatını sürekli arttıran 90 yılın tecrübelisi Kardemir,yalnızca 300 Milyon Dolar ediyorsa bu büyük yanlış mutlaka düzeltilecektir
    Çok Doğru yorum Ama bizde
    Sabır yok .
    Sabır eden kazanır.
    Hemde güzel para diye düşünüyorum
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her

4.  Alıntı Originally Posted by slcuk Yazıyı Oku
    İyi akşamlar hedef ne sizce grafige göre

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Grafiği bilmemde aşağıdaki takaslarla hiçbir yere gidemez. Bant aralığında gider gelir sadece...

5. Vikinğ formasyonu oluştu..
    Dalga gibi,yükselirken sat.dustugunde bak...

Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Vikinğ formasyonu oluştu..
    Dalga gibi,yükselirken sat.dustugunde bak...
    Tusunami olursa ne yapalım
    Duayen .
    Yatırım tavsiyesi değildir

Bist 100, 98987 bandındaki destek bölgesinin üstünde kendine bir çizgi yakaladı. hisse senedi piyasası tahmin ettiğimiz gibi bu hafta çok hareketli ve yukarı doğru bir yükseliş gösterdi. KRDMD hisse senedine de bu bağlamda 2.04 ‘ten 2.17 ‘ye kadar yükselme hacmi ve momentumu buldu. Şayet bir başka çıkış gerçekleşirse 2.41 bölgesi ilk hedef direnç bölgesi olacaktır. Burada yüksekten alan yatırımcılar karlarını telafi ederek çıkış yapabilirler ve yükseliş osilatör ve hacim anlamında azalabilir. 2.15 altındaki yönelmeler ve kapanışlar ise dikkatle ve hassasiyet ile izlenmelidir.

Grafiğiniz...Kardemir tren tekeri fabrikasının projesindeki kesit görünüşü gibi olmuş, galaksideki hangi gezegenden geldiniz...hoş geldiniz beya.
     Alıntı Originally Posted by Bitdom8 Yazıyı Oku
    Bist 100, 98987 bandındaki destek bölgesinin üstünde kendine bir çizgi yakaladı. hisse senedi piyasası tahmin ettiğimiz gibi bu hafta çok hareketli ve yukarı doğru bir yükseliş gösterdi. KRDMD hisse senedine de bu bağlamda 2.04 â��ten 2.17 â��ye kadar yükselme hacmi ve momentumu buldu. Şayet bir başka çıkış gerçekleşirse 2.41 bölgesi ilk hedef direnç bölgesi olacaktır. Burada yüksekten alan yatırımcılar karlarını telafi ederek çıkış yapabilirler ve yükseliş osilatör ve hacim anlamında azalabilir. 2.15 altındaki yönelmeler ve kapanışlar ise dikkatle ve hassasiyet ile izlenmelidir.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 6/559 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •