Sayfa 11/67 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 534 madde; 81 - 88 arası.

Konu: SEYKM - Seyitler Kimya

1. O da uygun fiyattan almak istiyor

Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    buarada tahta sahipsiz deil biraz daha dokulenler olmali yoksa bekletirim diyor.adama mal veren yok.20 binle sirketin %1 be ortak oluyorsun okadar sig..
    Görünen o ki herkes uygun fiyattan almak istiyor.. Acele et derim 2.60 2.61 2.62 2.63 hepside uygun fiyatlardır.. O ama 2.47 den beridir alıyor, Onunla rekabet edemezsin.. Bu sefer tekniği çalıştıracak gibi duruyor

2. Canı 2.62 değil 2.61 kapatmak istiyor thumbdown İstese 2.63 de 2.62' de kapatır.. 6 kişi mi okuyor.. Burası kalabalıklaştı mı ne ?
    Son düzenleme : zafkanka; 16-03-2017 saat: 13:06. Sebep: 6 kişi okuyor

3. Bu başlığı şu anda 8 kişi okumaktadır. (1 üye ve 7 ziyaretçi)
    zafkanka

4.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Görünen o ki herkes uygun fiyattan almak istiyor.. Acele et derim 2.60 2.61 2.62 2.63 hepside uygun fiyatlardır.. O ama 2.47 den beridir alıyor, Onunla rekabet edemezsin.. Bu sefer tekniği çalıştıracak gibi duruyor
    acelece decek bir durum yok.aslında yeterı kadar aldım.soylemıstım.suanda 266 ama dusmesı ısıme gelır nede olsa enınde sonunda gıdecegını bılıyoruz...hıc cıkmasını ıstemıyorum desem yerıdır

5.  Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    acelece decek bir durum yok.aslında yeterı kadar aldım.soylemıstım.suanda 266 ama dusmesı ısıme gelır nede olsa enınde sonunda gıdecegını bılıyoruz...hıc cıkmasını ıstemıyorum desem yerıdır
    bı 10 k daha ekleyecegım dusuge verırse...

6. biraz once 3 bın lotla tavan yapıyordu malum) ortada mal yok satıcı yok.hadı gerı gel yerıne...ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    biraz once 3 bın lotla tavan yapıyordu malum) ortada mal yok satıcı yok.hadı gerı gel yerıne...ytd
    Gelmez artık ben sana demiştim al diye

8.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Gelmez artık ben sana demiştim al diye
    bak kuzu gibi geliyor.bana yapmadıgım seyı yaptırmaya ugrasıyor trade yapmayacagım bu kagıtta..ytd

Sayfa 11/67 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •