Sayfa 13/67 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 534 madde; 97 - 104 arası.

Konu: SEYKM - Seyitler Kimya

1. tskler dostum.bol kazanclar.ben burda uzuncuyum.

2. yaptigi cikisa hic ilgi olmadi sanirim.

3. Önümüzdeki hafta seykm tekrar yukarı yapıp 3.06 test edip geçeceğini dusunuyorum.

4. Is yatırım 75 bin lot 2.86 lardan alip tekrar aynı fiyatlara satmış isin hacmi 150 bin lot. Diğerleri de aldıkları fiyata satmış .spek ne yapacak bakalim. seykm i 20 yıllık borsaci yim hektas a benzetiyorum. Ciro ya gore %18 kar yapan kaç tane sirket var.daha 5 gün oldu seykm mi farkedeli.

5. Benden başka kimse yazmadıgina gore kala kala spek ve ben mi varım hisse de

6.  Alıntı Originally Posted by hasan_boluk Yazıyı Oku
    Benden başka kimse yazmadıgina gore kala kala spek ve ben mi varım hisse de
    merak etmeyin sizden baska hedefine odaklanmis bizlerde variz.hissemiz cok sig oldugundan takipcisininde sig olmasi normal..gunluk isleme uygun olmadigindan destek direnclerle islem yapmak mecburiyetindeyiz bu sebepten gunluk yorumlarda anlamsizlasiyor.lakin bu beklentilerimizi yipratmaz..selamlar.ha buarada bir tavana bakar hersey ama usul usul bizim isimizi daha iyi gorur.sabirsizlarda bulasmaz...ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    merak etmeyin sizden baska hedefine odaklanmis bizlerde variz.hissemiz cok sig oldugundan takipcisininde sig olmasi normal..gunluk isleme uygun olmadigindan destek direnclerle islem yapmak mecburiyetindeyiz bu sebepten gunluk yorumlarda anlamsizlasiyor.lakin bu beklentilerimizi yipratmaz..selamlar.ha buarada bir tavana bakar hersey ama usul usul bizim isimizi daha iyi gorur.sabirsizlarda bulasmaz...ytd
    Slm kendini kanıtladi ' sığ filan değil tum gözler üstünde günlük işlemede uygun.. uygun yerden her zaman bulaşılır. Kimse malını satmıyor ama biz aldık.. Daha da destek var .. Tekniği de oluştu kağıdın bir daha satmam bir kaç kademe yukarıdan

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. sıkı sıkiya tutunulmazki bukadar hisseye arada satin alin can katin hacim yapin.)

Sayfa 13/67 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •