Sayfa 2/67 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 533 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SEYKM - Seyitler Kimya

1.  Alıntı Originally Posted by ISIKLAR Yazıyı Oku
    Umarım yakın zamanda C grubundan çıkar bu hisse.Standart bir yönetim tarzı olduğu belli.Sektörü çok iyi.Parlayacak hisselerden.
    Grup atlaması için şirket özsermayesini yükseltmeli ve dolaşımdakş hisse miktarını artırması gerek.

Yeni taşındığı fabrika kapsamındaki butun gayrimenkul ve diğer varlıkların yeniden değerlendirmesini yapıp güncel değeriyle bilançoya yansıtması, Böylece hem iç kaynaklara dayalı hem bu yılki kardan yüksek oranda bedelsiz sermaye artışı yapabilmeli.

yüksek bir bedelsiz sermaye artırımı yapmasıyla hisse sayısı yukselir. Ve bu hisse ihracıyla hakim ortaklar edineceği yeni kaydı pay hisselerin bir kısmını satarak dolaşıma sunarlarsa, dolaşımdaki hisse sayısını artırarak grup atlamasını hızlandırabilirler.

2. Şirket karlılık performansına be varlıklarının değerine göre en doğal işlem bandı 2.60 - 2.90 arası diye düşünüyorum.

Tahtacı usta yine aşağı veriyor ama nafile istediği gibi bekletsin aşağılarda. Böyle iyi performans gösteren bir şirketin hissesini kimse hakettiği değerden aşağı vermez.

Halka açıklık fiatı 2.80 idi, Hatta şirket iskontolu olarak halka açılıyoruz demişti.

Tahtacı aşağı yukarı hoplayıp dursun, aylarda geçse yılda geçse bizden tahtacıya kelepire hisse yok

3. Ben de bu fiyatlara hisse satamayacağım.Tahta oyunlarına karnım tok.Değerinin çok altında.Zamanla daha fazla değerlenecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

5. Yeni topik hayirli olsun

Sent from my SM-N920C using hisse.net mobile app

6. bugün olmaz ise yarın güzel bir gün olacak inşallah.

7. Biri cilginlik edip 2.55 e getirdi son dakika kapanırken spekulasyon yapamazsin elinde patlar biriktirmiş biraz yarin 2.55 uzerinden ufurmeye çalışıyor kapanışa yakın yapmasan 2.50 ye yapıştırırlardi seni

8. Bigparaya bakiyorum tüm kalemler kırmızı biri de son saniyede don kisotluk yapıyor iyi mi

Sayfa 2/67 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •