Sayfa 38/67 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon
Arama sonucu : 533 madde; 297 - 304 arası.

Konu: SEYKM - Seyitler Kimya

aylık takas

Bazı hisselerde azar azar merdiven şeklinde bir yükseliş oluyor....bunun nedeni nedir arkadaşlar? Bilen varsa ve açıklarsa sevinirim....isfin gibi bir ara tukasdaki gibi... sonrası genelde hüsran veya şelale düşüş oluyor ama tabi seykm e özel birşey demiyorum... ama hareketi dikkat çekici... yanıtlayan olursa teşekkürler şimdiden...

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    Bazı hisselerde azar azar merdiven şeklinde bir yükseliş oluyor....bunun nedeni nedir arkadaşlar? Bilen varsa ve açıklarsa sevinirim....isfin gibi bir ara tukasdaki gibi... sonrası genelde hüsran veya şelale düşüş oluyor ama tabi seykm e özel birşey demiyorum... ama hareketi dikkat çekici... yanıtlayan olursa teşekkürler şimdiden...

Muhtemelen hisse toplu. Çok derinliği olan bir hisse değil. Şelale olabilmesi için piyasada fazla oyuncuda kağıdın olması lazım diye düşünüyorum. Teknik olarak tl bazlı önü açık direnç yok. Düşmesi için neden yok talep geldikçe yukarı çıkıyor.

Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Muhtemelen hisse toplu. Çok derinliği olan bir hisse değil. Şelale olabilmesi için piyasada fazla oyuncuda kağıdın olması lazım diye düşünüyorum. Teknik olarak tl bazlı önü açık direnç yok. Düşmesi için neden yok talep geldikçe yukarı çıkıyor.
    Ben seykm e özel demediğimi söylemiştim..seykm nın hareketine benzer hareket eden çoğu firmanın şelale olduğunu söyledim...bu hareketlerin de ne anlama geldiğini bilmediğimi söyledim....... diğer yandan; dediklerinize göre düşünürsek, yeterli talebi aldığında ya da elinde toplu olanın istediği rakama geldiğinde, elindeki tüm kağıdı satmaması için bir neden var mı peki!?.... Yani hem diyorsunuz seykm'da öyle birşey olmaz hem de tam şelalik bir sona gidiyor( tabi hareketin anlamı dediğiniz gibiyse) der gibisiniz....

7.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    Ben seykm e özel demediğimi söylemiştim..seykm nın hareketine benzer hareket eden çoğu firmanın şelale olduğunu söyledim...bu hareketlerin de ne anlama geldiğini bilmediğimi söyledim....... diğer yandan; dediklerinize göre düşünürsek, yeterli talebi aldığında ya da elinde toplu olanın istediği rakama geldiğinde, elindeki tüm kağıdı satmaması için bir neden var mı peki!?.... Yani hem diyorsunuz seykm'da öyle birşey olmaz hem de tam şelalik bir sona gidiyor( tabi hareketin anlamı dediğiniz gibiyse) der gibisiniz....

Seykm'de şelale olmaz demedim yanlış anlaşılmasın. Belki tam anlatamadım. Ben malın toplu olduğunu yada toplandığını düşünüyorum. Şimdi şelale olması için bir noktada öncelikle başta k.y. olmak üzere spekin satış yapabilmesi lazım. Şu an öyle bir durum olmadığını hala mal toplandığını düşünüyorum. O yüzden en azından bir süre daha (Teknik de müsait) gidebileceğini düşündüğüm için bir şelale olmaz demek istedim ama sonrasını bilemiyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Kıdım kıdım gidiyor bakalın sonu ne olacak

Sayfa 38/67 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •