Sayfa 53/67 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon
Arama sonucu : 534 madde; 417 - 424 arası.

Konu: SEYKM - Seyitler Kimya

1. https://invst.ly/s0vz6 günlük grafik de böyle kapanış yaptı..3. tavanı çok gördüler...kalanlara bol hayırlı kazanç dilerim...
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

2. https://invst.ly/s0w00 haftalık grafik de daha yolu var gibi..belki eski zirvesini dener..kısa bir moladan sonra
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

3. çalkalamaya devam. şimdilik..

4. Haziran ortasından itibaren yatırımını tamamlayıp seri üretim MASKE ve DEZENFEKTAN üreten bir firma! kimler kimler nerelere gitti bu mu gitmeyecek bunun neresi spekülatif. Firmanın tedarik zincirinde kimlerle çalıştığını zaten bilen bilir. 2 tavan gören spekülatif diyor. Şaka gibi. Bizde neden bu dönemde maske ve dezenfektan üreten firma hareket etmiyor diyorduk neyseki yeni başladı!

5. Açıklama beklemeyin boşuna hepsi yapıldı zaten;;
    "09.03.2020 tarihinde yapmış olduğumuz ürün çeşitlendirmesi açıklamasıyla ilgili olarak şirketimiz tarafından ithal edilen otomatik maske makinaları teslim alınmış olup, makinaların montajı, üretim için gerekli hazırlıklar (hammadde, ambalaj tasarım, Sağlık Bakanlığı ürün kaydı vb.) tamamlanmıştır. 08.07.2020 tarihinden itibaren üretim ve satış-pazarlama faaliyetlerine başlanacaktır."
    "Üretim portföyümüzü "el dezenfektanı" üreterek geliştirmek amacıyla Sağlık Bakanlığına yaptığımız ruhsat başvurusu, Bakanlığın 18.06.2020 tarihli yazısı ile uygun bulunmuş olup geçici ruhsat verilmesi kabul edilmiştir. Bu çerçevede, dezenfektan üretimi için gerekli tesis ve kurulum çalışmaları da tamamlanmış olup 22.06.2020 tarihinden itibaren el dezenfektanı üretimi ve satışına başlanacaktır"

Şekerlemeciler nerelere gidiyor dandirik porselenciler nereye gidiyor, şu dönemde talebe yetişemediğini düşündüğüm firma 2 tavan yapınca waooooowwww araştırın biraz!

6.  Alıntı Originally Posted by Yazık Yazıyı Oku
    Haziran ortasından itibaren yatırımını tamamlayıp seri üretim MASKE ve DEZENFEKTAN üreten bir firma! kimler kimler nerelere gitti bu mu gitmeyecek bunun neresi spekülatif. Firmanın tedarik zincirinde kimlerle çalıştığını zaten bilen bilir. 2 tavan gören spekülatif diyor. Şaka gibi. Bizde neden bu dönemde maske ve dezenfektan üreten firma hareket etmiyor diyorduk neyseki yeni başladı!
    https://www.milliyet.com.tr/gundem/i...ibaren-6301225

7. 81 İlde maske zorunluluğu geldi....!

8. Gaza gereksinme duyuyor öldük bittik mahvolduk serenatları arasında çaktırmadan corona gelene geçene girer, girer ama niye girer bir sor bakalım...
    Çünkü masken yoksa, ellerini yıkamazsan, dezenfektan bile sana tiksinti veriyor bu sebeple kullanmıyorsan, tanıdık tanımadık 7 düvel insanı şap şup öpüyor ve de bana birşey olmaz diyorsan; sen yanmışsın arkadaş seni ancak Seyitler kimya kurtarır, tak takıştır kampanyası sürdükçe maskesiz çıkmam abi diyenlerden ol ytd

Sayfa 53/67 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •