Sayfa 6/67 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 534 madde; 41 - 48 arası.

Konu: SEYKM - Seyitler Kimya

son bir ayda alanlar

satanlar

3. Umarım Ayıboga ve prometheus u dinleyip malını kaptıran olmamıştır. Borsa bu f/k si 10 un altinda bu kadar kar yapmış pd dd si komik baska kağıt bulamazsın

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Umarım Ayıboga ve prometheus u dinleyip malını kaptıran olmamıştır. Borsa bu f/k si 10 un altinda bu kadar kar yapmış pd dd si komik baska kağıt bulamazsın

Bugün çok daha iyi kapatabilirdi fakat pazartesi günü bizim menkulden 10.000 lot alan ve sanırım derinlik ekranı olmayan arkadaş son dakikalarda gelipte 2.55 e 10.000 lot satış yazmasa idi.

5.  Alıntı Originally Posted by benchpress Yazıyı Oku
    Bugün çok daha iyi kapatabilirdi fakat pazartesi günü bizim menkulden 10.000 lot alan ve sanırım derinlik ekranı olmayan arkadaş son dakikalarda gelipte 2.55 e 10.000 lot satış yazmasa idi.
    Yarın daha güzel olur .. Farkedildi satıcı değilim bekleyeceğim

6.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Yarın daha güzel olur .. Farkedildi satıcı değilim bekleyeceğim

2.65 yazacaktım yanlışlıkla 2.55 yazmışım. bu arada gideceğini sanmam elinizi açık ettiniz sizden almadan götürmez kağıdı artık. zaten bugünkü gidiş de iş yatırımın al satındandı. kendileri yukarıya taşırken kağıdı engellediniz sanırım.

7.  Alıntı Originally Posted by benchpress Yazıyı Oku
    2.65 yazacaktım yanlışlıkla 2.55 yazmışım. bu arada gideceğini sanmam elinizi açık ettiniz sizden almadan götürmez kağıdı artık. zaten bugünkü gidiş de iş yatırımın al satındandı. kendileri yukarıya taşırken kağıdı engellediniz sanırım.
    Yanlış yazan sizsiniz öyle mi? biri diyerekten kendinizi tarif ettiniz.. Bizim yatırım sensin yani .. Hasbinallah bir kişi yüzünden kağıt ne geri gelir ne ileri gider. 10 bin lot 2.55 yazdiysan inanırım tırmanışı engellemişsin sadece bugunluk ama.. Benim lotlarin evladiyelik oldugunu cumle alem biliyor benle ne ilgisi olsun

8. prometheuss Ayıbogan Benchpress elindekini kaptirdiysa bana ne 2 ye 2.30 a düşmesini beklersin onlar gibi paylaşımları öyle onların 2.55 yazsan bile 2.63 lerden gitti sanırım son dakikalarda 2.55 degil 2.68 ve 2.69 lar bile görüldü

Sayfa 6/67 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •