Sayfa 37/67 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
Arama sonucu : 533 madde; 289 - 296 arası.

Konu: SEYKM - Seyitler Kimya

1. Güzel yerden maliyetlenmek gibisi yok 🕺🕺🕺🤣

2. Borsada kazanmak için ya kimsenin bilmediğini biliyor olmalisiniz, ya da sizden daha fazla aptal olanları bulmanız gerektiğini.

3. Millete iyi kitlediler 🤣

4. Seykim Allah bereket versin yolun açık olsun 5 ı geçemeyeceğini düşündüğüm icin vede ettim bana yeter. Allah gerisini hedeften nasip etsin.

GÜÇ YOZLAŞTIRIR; MUTLAK GÜÇ MUTLAKA YOZLASTIRIR.

5. Hedefi yüksek kağıdın, ben tarihi zirveyi deneyeceğine inanıyorum 2 3 aya kadar.

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sana biraz hacim lazım yoksa malı tapuladık.

HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUM, AMA HERGÜN YENI BİR ŞEY ÖGRENİYORUM.

***GOODY* *DIRIT* *IDEAS* *MERIT* *EREGL* *ISBIR* *SEYKM*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

***GOODY******DIRIT******IDEAS******MERIT******ERE GL******ISBIR******SEYKM*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu )

Özet Bilgi DÖNÜŞÜM
    İlgili Şirketler DIRIT, EREGL, GOODY, IDEAS, ISBIR, MERIT, SEYKM

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu Sıra No Satışa Konu Pay Ünvanı Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı Nominal Tutar (TL)* Tsp İşlemi ** Satış Kısıtı **
    DIRIT 1 DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SANAYI VE TICARET A.S. E HURIYE NILGÜN YIGITBASI 3.575,000
    EREGL 2 EREGLI DEMIR VE ÇELIK FABRIKALARI T.A.S. E GÜLAY BAYKAL 152,894
    EREGL 3 EREGLI DEMIR VE ÇELIK FABRIKALARI T.A.S. E NILGÜN BAYKAL 152,897
    GOODY 4 GOODYEAR LASTIKLERI T.A.S. E AHMET ERCAN DURA 4.974,841
    IDEAS 5 IDEALIST DANISMANLIK A.S. E HEDEF GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S. 358.005,000
    IDEAS 6 IDEALIST DANISMANLIK A.S. E SEYITLER KIMYA SAN.A.S. 156.094,000
    ISBIR 7 ISBIR HOLDING A.S. E MEHMET BAY 22,250
    MERIT 8 MERIT TURIZM YATIRIM VE ISLETME A.S. E MUSTAFA ÖZGÜL 510,000
    SEYKM 9 SEYITLER KIMYA SANAYI A.S. E HEDEF GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S. 1.377.455,000

(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır. (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/776651

BIST

(24/07/2019 - 17:09:12)

Sayfa 37/67 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •