Sayfa 425/1000 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bu arada Pazartesi OBP'de ekleniyor portföye dün alış emri vermiştim. 4 fon olacak portföyde
    Ben de emir verdim Mustafa hocam, inşallah hayrını görürüz. TCD, IST, GPG, KRF ve nihayet OBP

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    1 haftada tcd den zarardayim artı ppf kaybim var o kadar ovuldu başlıkta zamansız girmişim

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Üstadım tek seferde girilecek fon değil TCD. O yüzden zamana yayarak alım yapmak belki mantıklı olabilirdi

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bu arada Pazartesi OBP'de ekleniyor portföye dün alış emri vermiştim. 4 fon olacak portföyde
    ANL'yi unutmayın,
    yoksa portföy'de akbantan alın
    Antika olarak değerlenecek söylemedi demeyin.

4. Sn myfinans ve newstr hocalarım çok teşekkürler. Tıpkı özel sektör tahvili gibi kodlarını girerek tahvil faiz yüzdeleri görebiliyorum su an.

Bir de obp ve gpg yi kıyaslıyordum ( henüz karar veremedim, sanırım cuma alacagim borsanın durumuna göre) Borsanın kötü zamanlar geçirdiği Mayıs ayı için grafik kıyaslaması şöyle olmuş ilgilenen arkadaşlar için.

https://eksiup.com/p/hd150347qfkn

5.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Sn myfinans ve newstr hocalarım çok teşekkürler. Tıpkı özel sektör tahvili gibi kodlarını girerek tahvil faiz yüzdeleri görebiliyorum su an.

Bir de obp ve gpg yi kıyaslıyordum ( henüz karar veremedim, sanırım cuma alacagim borsanın durumuna göre) Borsanın kötü zamanlar geçirdiği Mayıs ayı için grafik kıyaslaması şöyle olmuş ilgilenen arkadaşlar için.

https://eksiup.com/p/hd150347qfkn
    OBP daha dengeli gitmiş o düşüş ayında.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun sn admustafa, Ben de son iki gün alış yaptım OBP fonunda. Ilk gün % 0.45 yukarıdan geldi alış

7.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Ben de emir verdim Mustafa hocam, inşallah hayrını görürüz. TCD, IST, GPG, KRF ve nihayet OBP
    4 popüler değişken olacak portföyünüzde sn.supremegod

8. Ben şimdi beklerim yarın öbür gün obp ye girerim zamansız
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Üstadım tek seferde girilecek fon değil TCD. O yüzden zamana yayarak alım yapmak belki mantıklı olabilirdi
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 425/1000 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •