Sayfa 426/1000 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun sn admustafa, Ben de son iki gün alış yaptım OBP fonunda. Ilk gün % 0.45 yukarıdan geldi alış
    Teşekkürler Sn.Blackhawk48 ilk alımınızı hatırlıyorum tahvil faizleri düştüğü gün yüksek getiri ertesi girdiniz. IST azaltıyorum ben sanırım haftaya 18 MK ile devam edecek gözüküyor. Onun yerine T+0 bulamadım T+1 fon OBP mantıklı geldi bakalim. Haftaya duruma göre devam ederim alıma

2. Bu aralar çok takip edemiyorum ama faydalı gidiyor başlık belden aşağı düşmez umarım

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Bu aralar çok takip edemiyorum ama faydalı gidiyor başlık belden aşağı düşmez umarım

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn.Newstr hemen müdahele ediyor öyle birşey olursa

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    4 popüler değişken olacak portföyünüzde sn.supremegod
    Fazla temkinli bir fon grubu oldu galiba

5.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Fazla temkinli bir fon grubu oldu galiba
    Niye güzel bir dağılım Hisse, Tahvil, Döviz hepsinden var

6. Bu yorum Sn.myfinans için gelsin

Para Piyasası fonlarında 20/09/2019 itibari ile toplam 22 fondan 22 tanesi*yükselirken*kaybettiren Para Piyasası fonu olmadı. Para Piyasası fonlarının portföy değeri ise 35,9 Milyar TL oldu. Fonların portföy değeri bir önceki güne göre yüzde 0.33 oranında*artış*gösterirken bir hafta öncesine göre yüzde 3.37*arttı. Para Piyasası fonları portföy değerindeki son bir yıldaki değişim ise yüzde 159.35 oldu. Para Piyasası fonlarındaki toplam yatırımcı sayısı ise 1,574,656 oldu.

Para Piyasası fonlarının günlük ortalama getirileri yüzde 0.04 ile 0.05 arasında değişti. Günün en fazla değer kazanan ilk üç Para Piyasası fonu yüzde 0.05 ile*VK6*olurken onu yüzde 0.05 ile*AAL*ve yüzde 0.04 getiri ile*FIL*takip etti. Bugün Para Piyasası fonlarında kaybettiren fon olmadı

7. Bu arada beğenmediğim fon KRF oldu, biraz kar görünce onu elden çıkaracağım inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Niye güzel bir dağılım Hisse, Tahvil, Döviz hepsinden var
    Teşekkürler Mustafa Hocam, grubumuzdaki arkadaşlarımızın yorumları ve buradaki fon incelemeleri de benim için yol gösterici bir ışık oldu, şükürler olsun daha zarar yazmadık bu vesileyle

Sayfa 426/1000 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •