Sayfa 745/1000 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Endeksin çıkış hareketi bankalarla oldu, defalarca yazdık. Peki yükseliş trendinin başladığı 23 Mayıs'ta dolar kaç TL idi = 6.09, aynı tarihte GARAN kaçtı = 7.07

Şimdi neden 5.92'yi çok yüksekmiş gibi göstermeye çalıştıklarını daha iyi anladınız umarım. TV kanallarındaki ekonomistlerin çoğu bu talan düzeninin adamları. Baş mimarı ise Trump ve ekibi.

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sarikafaya bak hele
    Dusundugu yaptirimlari siralamis
    Yok abdye giris yasagi getircekmis reise
    Reiste sanki abd ye girmek icin can atiyordu. Yasli bunak
    Aslında iş görüldüğü gibi değil
    Trump ciddi bir baskı altında
    Aslında yaptırım falan istediği yok ama azil ipini elinde tutan kongre müthiş sıkıştırıyor Trump'ı.
    Bugüne kadar karşı koydu ama daha ne kadar dayanabilecek o meçhul.
    Yada en dandik yaptırımlar neyse onları seçecek ve uygulamaya koyup kongrenin gazını almaya çalışacak.
    Yani adam bugüne kadar Türkiyenin yararına çalıştı, harekata da yeşil ışık yakan o oldu zaten.

O yüzden dandik yaptırımları bahane edip umarım daha da göçertmezler BİST'i.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Aslında iş görüldüğü gibi değil
    Trump ciddi bir baskı altında
    Aslında yaptırım falan istediği yok ama azil ipini elinde tutan kongre müthiş sıkıştırıyor Trump'ı.
    Bugüne kadar karşı koydu ama daha ne kadar dayanabilecek o meçhul.
    Yada en dandik yaptırımlar neyse onları seçecek ve uygulamaya koyup kongrenin gazını almaya çalışacak.
    Yani adam bugüne kadar Türkiyenin yararına çalıştı, harekata da yeşil ışık yakan o oldu zaten.

O yüzden dandik yaptırımları bahane edip umarım daha da göçertmezler BİST'i.
    Bistciler bu tweetin borsayi ucuracagini soyluyorlar...yarin yesilmis

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mustafa ustadim
    Dolara girmek ne derece mantikli sizce
    Üstadım ilk maaşını dolarla alan her ay aldığı maaş düşen biri objektif bir yorum yapamaz. Şimdi dolar bazında maaşa hayır demezdım ama

5. Yaptırımlar açıklandı.Çelik te vergi %50 olacak, 100 milyarlık ticaret işi durdurulacak.

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Endeksin çıkış hareketi bankalarla oldu, defalarca yazdık. Peki yükseliş trendinin başladığı 23 Mayıs'ta dolar kaç TL idi = 6.09, aynı tarihte GARAN kaçtı = 7.07

Şimdi neden 5.92'yi çok yüksekmiş gibi göstermeye çalıştıklarını daha iyi anladınız umarım. TV kanallarındaki ekonomistlerin çoğu bu talan düzeninin adamları. Baş mimarı ise Trump ve ekibi.
    Kamil abe tamam da cozum ne???

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Üstadım ilk maaşını dolarla alan her ay aldığı maaş düşen biri objektif bir yorum yapamaz. Şimdi dolar bazında maaşa hayır demezdım ama
    Subjektifte olabilirsiniz ben onun abstracini cikaririm 😃😃

Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Yaptırımlar açıklandı.Çelik te vergi %50 olacak, 100 milyarlık ticaret işi durdurulacak.
    Cokta korktuk
    Bumuymus yaptirim
    Denyoya bak hele kac gundur bunlami korkutuyor bizi...uk destek vermis bize
    Bu daha onemli.dunyayi abd yonetir ama uk ne derse o olur 😃😃

Sayfa 745/1000 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz