Sayfa 845/1000 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,753 - 6,760 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. BİST 100 niye 98500'e takıldı kaldı gün boyu.Günlük grafiğe bakın 1.dakikada 98.400 yapıyor ve gün boyu o şekilde yatay seyrediyor.
    Ne aşağı ne yukarı.
    Cetvelle çizilmiş gibi grafik.
    Vardır bir hikmeti bu sabitliğin ya göreceğiz bakalım.

2. Ben almasamda TCD iyidir, severim kendisini.İlk keşfettiğin değişkenlerdendir kendisi.

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Kapanın elinde kaldı ucundan azıcık alabildim, millet amma saldırmış yahu.
    TIV'de sıkıntı olmuyor

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Üstadım elindeki hisseleri biliyorsunuz o hisselerle bu getirileri elde ettiğini biliyorsunuz. O hisseleri satmayıp arttıyorsa ne olabiliceğinide biliyorsunuz Ama %6 getirmesi gerekir diye bir beklenti içerisine giriyorsunuz bunu anlamak biraz zor
    Beklenti değil kıyas en az olarak olması gereken geçen hafta bu endekste 1.4850 ydi bende olamayacağını biliyorum bakıyoruz çünkü hisselere güç kaybı var bunu demek istedim

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Üstadım elindeki hisseleri biliyorsunuz o hisselerle bu getirileri elde ettiğini biliyorsunuz. O hisseleri satmayıp arttıyorsa ne olabiliceğinide biliyorsunuz Ama %6 getirmesi gerekir diye bir beklenti içerisine giriyorsunuz bunu anlamak biraz zor
    Çünkü yeminli TCDD düşmanı kendisi

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    TIV'de sıkıntı olmuyor
    Ama o da TEFAS'ta yok.
    vk11'i bugün bu başlıkta yazmışlar, ondan sonra hücum başlamış.İlk defa böyle bir durum oldu açıkta kalacaktık az kalsın.
    Bizim başlıkta baya para var demekki.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ben almasamda TCD iyidir, severim kendisini.İlk keşfettiğin değişkenlerdendir kendisi.
    Webster kardeşi de artık bıste bekliyoruz tcdd yi meşhur etti ondan sonra dikiş tutmuyor 1 sonraki kademe bıst gerçek yatırım

8.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Çünkü yeminli TCDD düşmanı kendisi
    O zaman bizi şaşırtsın bak hayrani bile almamış kaçmış biz eğriye eğri doğruya doğru deriz donelere bakıyoruz diğer fonlarla kıyaslıyoruz çoğu ekranımda mevcut her gün bakıyorum kıyaslıyorum dediğiniz gibi tcdd babamın fonu değil zaten kendileri sığ tahtalarda tahta yapıcısı ayak ortak olmasalar o kadar hisse taşımaları imkansız gibi sorun bunu kime satabilecekler o hacimlerle çok iyi haberler çıkarmazlarsa

Sayfa 845/1000 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •