Sayfa 228/1000 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    GL1 aldım MGROS vurdu onuda son dağılımıyla eksi (-) 0.38 gösteriyordu sabah (-) 0.29 geldi
    Migros olan fona girmekle yanlış yapmışsınız kendisi dövizden sürekli etkilenen ve sert büyüme yapan bir firma..

2. Son portföy dağılımına göre EID yaklaşık 15 ortalama ile tutuyordu halâ MGROS'u. Hemde % 9 ağırlıkla. Keşke satsa da TURGG alsa onun yerine. Eskiden bir ara vardı çünkü fiyat 35 lerdeyken. Şimdi 27 lerde daha ne bekliyorsun ? Hayır mis gibi kârdasın arkadaş satsana, daha nereye gidecek ? Portföyü ben yönetmeye mi başladım ne ?

3. GL1 takibimde olan bir fon. Bence sabrederek güzel getiri elde edilebilir. Benim gözüm TKF'de ama. En azından altın yok. Düz hisse fonu. Trendini de beğeniyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Migros olan fona girmekle yanlış yapmışsınız kendisi dövizden sürekli etkilenen ve sert büyüme yapan bir firma..
    Şimdilik bir sıkıntı yok benim için dün aldım bugünde düşük fiyattan alımım var. Cumaya kadar devam edeceğim almaya sonrasına haftaya karar vereceğim

5.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Son portföy dağılımına göre EID yaklaşık 15 ortalama ile tutuyordu halâ MGROS'u. Hemde % 9 ağırlıkla. Keşke satsa da TURGG alsa onun yerine. Eskiden bir ara vardı çünkü fiyat 35 lerdeyken. Şimdi 27 lerde daha ne bekliyorsun ? Hayır mis gibi kârdasın arkadaş satsana, daha nereye gidecek ? Portföyü ben yönetmeye mi başladım ne ?
    Bu kadar müdahale fazla bence

Birseyler oluyor ama ne oldugunu bilmiyorum
    Bu dolarin cikisi hayralamet degil
    Dis gucler yine is basinda gibi

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Şimdilik bir sıkıntı yok benim için dün aldım bugünde düşük fiyattan alımım var. Cumaya kadar devam edeceğim almaya sonrasına haftaya karar vereceğim
    Bende 2 fona bakıyorum.
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=MAC
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=GMR

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Birseyler oluyor ama ne oldugunu bilmiyorum
    Bu dolarin cikisi hayralamet degil
    Dis gucler yine is basinda gibi
    Üstadım, dün Reis güçlü bir faiz indirimi deyince 500, 600 baz puanı konuşanlar var piyasada.

Sayfa 228/1000 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •