Sayfa 288/1000 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    GPG'de tuhaflaştı yanlız dikkat etmek lazım
    Borsanın yükseldiği bir günde %4 hisse oranı ile zarar etmek büyük başarı.
    Yahu fonun %95'i zaten repo mevduat filan.
    Nasıl becerdiler zarar etmeyi anlayan beri gelsin.

Fazla şişmeye başladı bence artık dönmüyor olabilir.
    Bugün eksi getirmesi normal yönü belirsiz bir borsa vardı bir ara eksiye döndü sonra yukarı çıktı. Hisse pozisyonundan ziyade gün içeresinde yapılan işlemlerden kazandırıyor fon. Eral Bey'in açıklamasından böyle anladım ben.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Borsada şu anda bahar havası var.

Birde borsanın peş peşe eksi yazmaya başladığı zamanları düşünmek lazım.
    O zamanlarda fonlar bu işi çevirebilecekmi acaba?
    Millet patır patır çıkışa koşacak erimeye başlayınca paralar bide yüzde 90 mevduat yatırımcısı milletin kalbi durur borsa bilmeyen için borsacılar fon almaz zaten vakti varsa çünkü istediğin zaman anında satarsın üçe beşe fonu nasıl satacan 1 gün sonra diyor bugün yarın 2 günde çift taban yüzde 40 eksi oda satabilirsen çoğu sığ hisseler alıcıda olmaz ki eskinin taban tabanı sonra boğaz köprüsü millet burada kazandığı üç beş kuruşu kar sayıyor bi yakalanırlarsa terste o zaman ben görürüm masadan kalkmayı bilmek lazım aç gözlü olmadan zamanlama önemli

3. Borsada işlem yapan fonlara işe yaramaz hisseler pazarlanabiliyorsa bu çok sakat bir durum.
    Milletin elindeki yaramaz kağıtlar azar azar fonlara yedirilirse kötü olur, denetimi de yok bu işin.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bugün eksi getirmesi normal yönü belirsiz bir borsa vardı bir ara eksiye döndü sonra yukarı çıktı. Hisse pozisyonundan ziyade gün içeresinde yapılan işlemlerden kazandırıyor fon. Eral Bey'in açıklamasından böyle anladım ben.
    bugün ters yüz olunca gün işi işlemlerden taklaya geldiler demek baya

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Borsada işlem yapan fonlara işe yaramaz hisseler pazarlanabiliyorsa bu çok sakat bir durum.
    Milletin elindeki yaramaz kağıtlar azar azar fonlara yedirilirse kötü olur, denetimi de yok bu işin.
    Önceden ben biliyorum kitledikleri hisse başına seyahat o bu hediyesi alıyordu şahıslar dahil arada yediriyordu tabi tepelerde ise tam yediriyorlardı dikkat dikkat

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Borsadaki hisseleri çarka yapıştırıp çevirsek çarkıfelek gibi gene de gelenle kar ederdik herhalde bugün borsada.

Çokmu iddialı oldu bu laf.
    Hadi yapta görelim diyecekler.

7.  Alıntı Originally Posted by mornek Yazıyı Oku
    Msci Turkey artida 1.29 .ABD borsaları az da olsa artida .Yarın bist 103 bin üzerine atar mi ,yoksa kar satışı gelir mi ?

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yavaş yavaş sindire sindire gitmesi daha iyi zamana yayarak her zaman

8.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    bugün ters yüz olunca gün işi işlemlerden taklaya geldiler demek baya
    Benimki bir varsayım ne olduğunu Eral Bey biliyor

Sayfa 288/1000 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz