Special Days Image
Sayfa 299/1000 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Bugünde eksi gelecek bence.haftasonu ile birlikte 3 gün eksi yazacak .niyeyse hiç güven vermedi bana .
    normalde artı 200 mk civarı yapacağı yerde eksi 200 yapmış o zaman biz yanlış hisse portföyüne bakıyoruz ya da bunlarda çok ciddi günlük al sat var her tür piyasada

2.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Ya böyle bir şey olamaz, gpg emri girmiştim ek yapmak için iptal ettim tekrar gireyim dedim tcd girmişim
    Demekki sizi çekiyor yüksek risk

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Ya böyle bir şey olamaz, gpg emri girmiştim ek yapmak için iptal ettim tekrar gireyim dedim tcd girmişim

İstemeye istemeye tcd girmiş oldum, keşke emirler ertesi gün iptal edilse daha almadan.
    Sevinmelisin ustad
    Eksiden alacaksin ne guzel

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yok eksi 500 😃😃😃😃😃
    herşey olabilir öğlene kadar öngörülebilir değil çünkü

5. Son bir kaç günlük -yüzde olarak- performanslar. An itibariyle ADP'de devam ediyorum. Grafik henüz SAT göstermiyor. Dün EID'yi vermiştim ve tekrar almak için 0.57'li fiyatları bekliyorum. Gözüme çarpan bir diğer fon TYH, portföyü gayet iyi (sanki portföye göre getiri varmış gibi) gibi geldi. Dün elde kalan son OBP'leri de vermiştim. Bugün döviz bazlı bazı fonların araştırmasına başlıyorum. 325 baz puanlı faiz indirimi yapılan bir günde doların % 1.5 düşmesi bunun arkasında büyük bir oyun var diyor bana. Büyük resmi de görmüş oldum böylece. Tabiki yakın gözlükleri takmış bulunuyorum, muhtemelen ondan.

6.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    güzel prim yapmış bu fonda genelde bıst 30 hisseleri vardı galiba onlar olunca öngörülebilir oluyor bi nebze
    En son dağılımda aşağıdakiler vardı. Dün %0.7 değer artışı gözüküyordu. Birgün önceki değere göre düzeltme yapmıştım.

AKBNK ANACM BIMAS BRISA FROTO KFEIN KLMSN KORDS KOZAL LOGO MGROS OTKAR PETKM PGSUS SAHOL TTKOM TUPRS VAKBN YATAS

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku

Son bir kaç günlük -yüzde olarak- performanslar. An itibariyle ADP'de devam ediyorum. Grafik henüz SAT göstermiyor. Dün EID'yi vermiştim ve tekrar almak için 0.57'li fiyatları bekliyorum. Gözüme çarpan bir diğer fon TYH, portföyü gayet iyi (sanki portföye göre getiri varmış gibi) gibi geldi. Dün elde kalan son OBP'leri de vermiştim. Bugün döviz bazlı bazı fonların araştırmasına başlıyorum. 325 baz puanlı faiz indirimi yapılan bir günde doların % 1.5 düşmesi bunun arkasında büyük bir oyun var diyor bana. Büyük resmi de görmüş oldum böylece. Tabiki yakın gözlükleri takmış bulunuyorum, muhtemelen ondan.
    Hisse fonlar alayı eksi yapmış gibi dün borsa ufakta olsa prim yaparken demek sert dalgalanmada al satta çarpıldılar

8. TCD hisse oranı son 4 gündür % 80'in üzerinde, yani tebliğe göre hisse yoğun fon kategorisinde ve stopajdan muaf olması lazım. Muaf olabilmesi için isim değişikliği gerekli mi acaba ?

Sayfa 299/1000 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •