Sayfa 3/1000 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 17 - 24 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    İnternet şubeden fon işlemleri-bekleyen emirlere girip iptal yapın.
    Ziraat int. bank. fon işlemlerinde bekleyen emir olarak görünmüyor, int. bank. müş. tem. ile yazıştım ''valörlü fon emirlerinin iptalinin olmadığını'' söyledi ve Ziraat Yatırım ile görüşmeliymişim.

2.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    dün 13 den önce aldıgım TCD-TACİRLER PORTFÖY DEĞ fon talimati teb de halla gerçekleşmemiş
    Saat 14:00'den sonra hesabınıza geçmesi lazım.

3. ADP takip edenler için gelsin. Banka ağırlıklı bir fon olduğu için GARAN grafiği ile % 99 uyumlu sinyaller üretmeye devam ediyor. An itibariyle 30 Mayıs'tan bugüne AL pozisyonunda. Basit bilgi: GARAN grafiğindeki Mavi eğri ortalamaları aşağı yönde kestiğinde SAT, yukarı yönde kestiğinde ise AL sinyali oluşuyor. Tavsiye değildir. Fon yerine GARAN al diyenler için fonda GARAN ağırlığı % 41, AKBNK ağırlığı da aynı şekilde % 41. haliyle GARAN özelinde yaşanacak negatif bir fiyatlamadan nispeten korunmuş sayılıyoruz. Bu arada ISCTR % 20, YKBNK ise % 18 ağılıkta. İlginç olan portföyde kamu bankaları yok denecek kadar az, HALKB hiç yok mesela ?!

4.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    T+1 fon için şu an satış emri girsem, yarın 2de mi hesaba geçiyor eğer öyleyse başka bir t+1 fonu için alış emri yarın 2 den sonra girersem de cuma 2 de mi hesaba geçer yeni fon??
    Rumuz: valör kurbanı
    Evet aynen öyle olur

5.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Ziraat int. bank. fon işlemlerinde bekleyen emir olarak görünmüyor, int. bank. müş. tem. ile yazıştım ''valörlü fon emirlerinin iptalinin olmadığını'' söyledi ve Ziraat Yatırım ile görüşmeliymişim.
    Saçmalık oradan almayın bir şey.

6. allah affetsin azıcık tcd alışı girdim günahı boynuma.

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ilginc
    Tcd bugun tek fiyat uzerinden gidiyor 😃
    Üstat exceliniz üzerinde Nakit getiri değerlerinizi 22 ağustostan itibaren bugüne kadar topladığınızda ki değer, banka hesabınızdaki (bugünkü değer) x (fon sayısına) 'na eşit mi? Bu bilgi benim için önemli çünkü ne yaptıysam eşit çıkaramadım ciddi bir fark var.

8.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Aracı kurumda da hesabınız vardı sanırım neden oradan yapmıyorsunuz fon işlemlerini sn.memorex ?

Sayfa 3/1000 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •