Sayfa 301/1000 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Satış yapan varsa belli olur, varmı satış yapan bugün?
    Dün sabahtan satış girmiştim, bakalım bugün belli olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Tot 21.42
    OSD 26.54
    TBV 16.27

3.  Alıntı Originally Posted by investor35 Yazıyı Oku
    Dün sabahtan satış girmiştim, bakalım bugün belli olur.

İyi yapmıssınız geçen hafta perşembe öncesi almıştınız fonda durulmuyor galiba

4.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    yüzde 80 üzeri hisse taşıyan fonlardan stopaj kesilmiyorsa bunu bildirmeleri gerekmez mi ya da böyle kalsın yarın öbür gün zaten 50 60 70 ineriz mi diyorlar o yüzden değişken iyi hesabı
    Malesef TCD'de stopaj kesiliyor. Benim satış yaptığım gün %82 gözüküyordur. Ayrıca Hisse fon olabilmesi için devamlı en az %80 hisse taşıması gerekiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    İyi yapmıssınız geçen hafta perşembe öncesi almıştınız fonda durulmuyor galiba
    Aynen, geçen gün satacaktım, bir-iki gün daha şans vermek istedim ama iyi değerlendiremediler. Dün bence piyasa trade için çok iyi bir gündü, ons ta düşmemesine rağmen maalesef değerlendirememişler.

Lan jale...

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Malesef TCD'de stopaj kesiliyor. Benim satış yaptığım gün %82 gözüküyordur. Ayrıca Hisse fon olabilmesi için devamlı %80 hisse taşıması gerekiyor.
    Bu doğru tahmin ettiğim gibi 2-3 hafta burada yazılmıştı fon yönetimine sorulmuş onlarda biz değişkeniz bu avantajımıza piyasaya göre yüzde yüzde olabilir yüzde sıfırda

8.  Alıntı Originally Posted by investor35 Yazıyı Oku
    Aynen, geçen gün satacaktım, bir-iki gün daha şans vermek istedim ama iyi değerlendiremediler. Dün bence piyasa trade için çok iyi bir gündü, ons ta düşmemesine rağmen maalesef değerlendirememişler.

Benide şaşırttılar açıkçası içim ürperiyor piyasayı okumasam yandık bide bu fonda 300 500 binlik vb alan var sadece hisse portföyünden 100 mk yapması lazımdı dün artı eksi nakit ve onstan olsa ya 200 ya 0 dedim eksi 200 oldu resmen feci terste kalmışlar

Hiçbir şekilde öngörülebilir değil takibimizdeki hisseler kat kat bundan fazla yaptı dün satış veriyorsun bugün ne olacağı belli değil dün sabah piyasada ters bi haber olsa satmaya kalksan bugün satana kadar 2 taban yüzde 40 eksi yazar

Sayfa 301/1000 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •