Sayfa 330/1000 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    GPG günlük mk 14.10 oluyor.
    Net 11.98 günlük
    Simdi hesapladim ..aynen dediginiz gibi..

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    GPG günlük mk 14.10 oluyor.
    Net 11.98 günlük
    My finans kardes senin durumun nedir .altin almadin .yuzde 25 net vadeliye girmedin .tcd almadin .borsaya girmedin .
    Sen kisin disarida cikmazsin kar yagar falan diye .)

3.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    My finans kardes senin durumun nedir .altin almadin .yuzde 25 net vadeliye girmedin .tcd almadin .borsaya girmedin .
    Sen kisin disarida cikmazsin kar yagar falan diye .)
    nkolay, 3 ay vadeli mevduat ve dolarla devam şimdilik

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Iste yillarin mevduatcisi yta yoldas yuzde 25 lik m.k olan garanti fonu bulmus ..tcd tsr tgf ugrasmiyor ...tcı hangi fon bulamadim ..tacirler arbitraj fonu mu ?
    Selam üstadım uzun zaman oldu gerçektende. Bu süreçte mevduata mecburen ara vermek durumundayız.
    OSD nin istikrarlı gidişi ilgimi çekti. Yoğunluklu ÖST’lerden oluşuyor. Tabi bu tahvillerin itfa tarihleride, sabit faizli mi, değişken faizli mi olduklarıda önemli aynı performansı devam ettirebilmesi için.

TCI istatistiksel arbitraj serbest fon diye geçiyor, iddiaları mevduat+3 ü yaklaşık olarak garanti ettikleri yönünde.

5.  Alıntı Originally Posted by Semadirekppf Yazıyı Oku
    Tutturdunuz bir ons masalı. Fon yöneten insanlar bunları düşünmüyor mu sanıyorsunuz? 10 gün önce biri duymuş da onsdan zarar diye.ee, 10 gün mal gibi bekliyor mu pozisyon. Fon yöneticisini acemi yatırımcı mı sandınız. Yapmıştır gereğini.
    Ne masalı kardeşim, geçen bir arkadaş paylaştı grafiği, tcd ve ons grafiği birebir aynı.Aynı zamanda portföy dağılımında onsda var, son zamanlarda gelen negatif getirilerin nedeni olarak fon yönetiminin beyanlarını buraya aktaran arkadaşlar yalan mı söylüyor.

6. Borsa yukarrı yaparken oluşan negatif getiriyi sen neye yorumluyorsun bide senden dinleyelim.

7.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Selam üstadım uzun zaman oldu gerçektende. Bu süreçte mevduata mecburen ara vermek durumundayız.
    OSD nin istikrarlı gidişi ilgimi çekti. Yoğunluklu ÖST�lerden oluşuyor. Tabi bu tahvillerin itfa tarihleride, sabit faizli mi, değişken faizli mi olduklarıda önemli aynı performansı devam ettirebilmesi için.

TCI istatistiksel arbitraj serbest fon diye geçiyor, iddiaları mevduat+3 ü yaklaşık olarak garanti ettikleri yönünde.
    Evet bizde oyle portfoyun yarisi 24 net faizli yillik vadelide .ama diger yarisi icin fon vs.ugrasiyoruz maalesef .bende duydum o fonu .15 gunden evvel cikilmiyormus galiba.grafigide devamli azar azar yukseliyor mevduatin izerinde . .eksi yazmadan .

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Evet bizde oyle portfoyun yarisi 24 net faizli yillik vadelide .ama diger yarisi icin fon vs.ugrasiyoruz maalesef .bende duydum o fonu .15 gunden evvel cikilmiyormus galiba.grafigide devamli azar azar yukseliyor mevduatin izerinde . .eksi yazmadan .
    Aynen öyle. Çıkmak istenildiğinde her ayın 15’inde çıkılabiliyormuş ...

Sayfa 330/1000 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •