Sayfa 332/1000 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Bir aylık GPG hisse ve türev pozisyonu değişimi geçen ayın tam tersi bir durumda şu an. Hisse oranı düşmüş türev oranı artmış.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bir aylık GPG hisse ve türev pozisyonu değişimi geçen ayın tam tersi bir durumda şu an. Hisse oranı düşmüş türev oranı artmış.

Hisseden kazanıyor gibi.
    Türevde iyi değiller.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Yüksek faizli bono tahvil vs. zaten çok fazla olacağını zannetmiyorum. Fon büyüklüğü 30 milyondan 60 milyona çıktı sizce yeni giren 30 milyona ne kadar yüksek faizli bono tahvil buldu acaba geçtiğimiz ay Borsa düşerse getiri de düşecektir fakat düşüşten korunma yöntemlerinide biliyorlardır herhalde.

KRF mesela dövize endeksli yatırım enstrümanları bulunuyor portföyünde ama döviz düşüşlerinde de gayet idare ediyor
    Ben en iyisi ANL'ye takılayım
    Hem bileşik var,
    Birde satanı öğrenirsem tamamdır😂

4. İst ne yapti acaba

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Hisseden kazanıyor gibi.
    Türevde iyi değiller.
    Ben bir çıkarım yapamadım. Portföy değerine oranlarsak geçen ay hisse pozisyon büyüklüğü 6 milyon civarındaymış, türev 1.8 milyon. Son durumda hisse pozisyon büyüklüğü 7 milyon türev 12 milyon. Hisse pozisyonu pek değişmemiş ama türev 6 kat artmış.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ben en iyisi ANL'ye takılayım
    Hem bileşik var,
    Birde satanı öğrenirsem tamamdır��
    Bol kazançlar diyelim o zaman size. NewsTR'ye sorun o bilir kimin sattığını

7.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Berbat, olacak gibi de değil arkadaşım.
    Değişken fon pek mevduatçıya göre değilmiş onu gördüm. Gpg'de risk orta olmasına rağmen her gün 'Bugün artı mı getirdi eksi mi?' diye stres yapıyor.

8. ppf ler de bitti

tzl 16.86

Sayfa 332/1000 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •