Sayfa 352/1000 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    siz yine arayın sorun teb i
    şubeye gittim yıldız bankacılık'ta bilmiyormuş. Yatırım bölümünden teyit etti.Sadece mkk kesintisi varmış
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

2. gpg gene pair trade ederken terste kalmaz umarım.

3. Petrole dayalı fonlardan olacaktı elimizde şimdi... Tüh

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    AES eksi getirmiş nedense.
    Muhtemelen kaybı fazlasıyla geri alır 1 2 güne. Ama vergisiyle birlikte benzine gelecek zam benim cepten baya bir meblağ alabilir .

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    AES eksi getirmiş nedense.
    Bu tür fonlarda bugün olan bir hareket yarının fiyatında gözüküyor. Cuma brent fiyatında %0.27 düşüş, wti fiyatında ise %0.44 düşüş gözüküyor, cuma günkü dolar kurundaki düşüşü de hesaba katarsak AES az bile düşmüş diyebiliriz.

En hoşuma gitmeyen ise dolara bağlı bir emtianın fonunu almak, tam emtia artıyor derken bir bakıyorsunuz dolar düşüyor ve elde var sıfır Keşke emtia bazlı fonların direkt döviz cinsinden satışları olsa.

6.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    gpg gene pair trade ederken terste kalmaz umarım.
    fona para girişi yaşandıkça saçmalamaya başladılar.Mevduat miktarının artması getirisinin düşmesi sebebiyle fonun bir süre düşük seviyelerde getiri elde edeceğini düşünüyorum

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    fona para girişi yaşandıkça saçmalamaya başladılar.Mevduat miktarının artması getirisinin düşmesi sebebiyle fonun bir süre düşük seviyelerde getiri elde edeceğini düşünüyorum

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bakalım bende merak ediyorum. ama gelen para çoğaldıkça belki ona da uygun bir önlemleri olması lazım.

8. Jale endeksde umarım tersde kalmamıştır.

Sayfa 352/1000 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •