Sayfa 368/1000 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sonunda iş hisse alım satımına kadar geldi😂
    Mevduatçı adamın ne işi olur hisseyle falan
    Taş çatlasa değişken fona kadar gider😃
    Hisse alsa daha iyi bari vatandaş kendi göbeğini kendi keser öğrenir zamanla fonların ters bi durumda daha çok düşmeyeceği ne malum oda yarın satılabilirse hisseler bari anında öyle böyle satılabiliyor

Değişken fonların içinde ne olduğu belli değil ne yaptıkları ne alıp sattıkları borsa artınca artmıyorlar eksi olunca herkesten çok düşüyorlar endeks üstü derken altı oldular gpg jalenin hali ortada 2 haftalık süreçte t1 hele bazıları bide t2

Hisse yoğun fonlar ise tahmin edilebilir ağustosta borsa düşerken düşmüşler eylülde ise çıkmışlar düne kadar

Bugün ilk seans bıste iyi verdiler ben hisseleri borsayı anlıyorum çözüyorum bu fonları çözemedim 2 seans borsa toplamazsa bu jale yarın yüzde 2.5 - 3 eksi yapabilir belkide artı yapar ona keza gpg

Petrolde şimdi gevşeme var biraz dolar tl de de inş devamı gelir

2. Değişkenlerde Mayıs ayı gibi 0 hatta eksi çekilecek bir dönememi girdik acaba
    Hani borsa uçuyordu kaçıyordu 120'ye gidiyordu
    Borsadaki bu düşüşler kar satışımı yoksa bir cisimmi yaklaşıyor borsaya doğru
    Cisim geliyorsa değişken falan demeyip yol yakınken kaçmak lazım herhalde
    Çünkü burada hemen hemen hiç kimse 1 ay sürekli zarar yazacak bir fona katlanamaz bence

3.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    fon iceriklerini gösteren site var mı
    Fonların KAP sayfasından aylık dağılım raporlarına bakarak içerik hakkında bilgi edinebilirsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Değişkenlerde Mayıs ayı gibi 0 hatta eksi çekilecek bir dönememi girdik acaba
    Çünkü burada hemen hemen hiç kimse 1 ay sürekli zarar yazacak bir fona katlanamaz bence
    Petrol olayı borsayı frenleme yapacak bana göre bu ay iyi olmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Borsada her an herşey olabilir geçen hafta gelen bahar havası bu hafta kışa çevirdi bunlar olağan şeyler borsa için. Mevduat ve PPF yatırımcısının alışmadığı durum olduğu için haliyle katlanamayacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    direnç ile karşılaştı ve geçemedi. Şimdi 100k ya doğru düşüşler normal. Önemli olan altına sarkıp kapanış yapmaması. Yoksa haklısınız yol 115 bin yolu. Bu yolda da zikzaklar şeklinde ilerleyecek. Can sıkıcı nokta borsa 2x yükselirken popüler fonlarımız x yükseliyor. Borsa 1.5x düşerken popüler fonlarımız 3x değer kaybediyor.

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bugün sabahtan verdiğiniz satış emri, valörü T+2 fonda TEFAS'ta yarın göreceğiniz fiyattan satılacak ve Perşembe öğlen 14'den sonra hesabınızda olacaktır.
    Bugun ppf bozup , ost alacaktim .ceptel telden sat dedim .ilk siradaki fonu .normalde qnb ppf ayni saniyede hesaba gecmesi lazim .1 saat sonra baktim .hala gecmemis e ben ne sattim .sonra pc den girdim internet bankaciligina baktim gpg satmisim ...meger ilk sirada o imis) cep telde ..anlayacagin ustat yanlislikla gpg sattim .yok boyle bir sey .)

8. Tacettin sabah eksi yönde düzeltme yapmış klasik.MK 517 eksi getirmiş.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 368/1000 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •