Sayfa 369/1000 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sonunda iş hisse alım satımına kadar geldi😂
    Mevduatçı adamın ne işi olur hisseyle falan
    Taş çatlasa değişken fona kadar gider😃
    Değişkene kadar gittim 4. Günü bile hala değişmediğini gördüm fonun. Döviz alırım, altın alırım daha iyi. Valörü yok en azından.

2.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bugun ppf bozup , ost alacaktim .ceptel telden sat dedim .ilk siradaki fonu .normalde qnb ppf ayni saniyede hesaba gecmesi lazim .1 saat sonra baktim .hala gecmemis e ben ne sattim .sonra pc den girdim internet bankaciligina baktim gpg satmisim ...meger ilk sirada o imis) cep telde ..anlayacagin ustat yanlislikla gpg sattim .yok boyle bir sey .)
    Oluyor böyle durumlar geçen günde GPG alacağım diye TCD almıştı NewsTR Fon işi dikkat istiyor biraz

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Oluyor böyle durumlar geçen günde GPG alacağım diye TCD almıştı NewsTR Fon işi dikkat istiyor biraz
    Ist yine 19.50 yapmis .ve yine alim yaptirmadi ek .

4.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Ist yine 19.50 yapmis .ve yine alim yaptirmadi ek .
    Dün doluluk %101.5 idi yeni pay ilave etmeyecek demekki. Bir taraftan güzel aslında yeni girişlerle getiri fazla düşüş yaşamayacak. Ancak satış yapanlar olursa alabilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Deniz alıyor musunuz sizde

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Deniz alıyor musunuz sizde
    Ben almıyorum üstadım geçen seferde sorayım dedim yatırım danışmanıma sormadım kaldı öyle

7. bakalım tcd'miz borsadaki düşüşlerden ne kadar etkilenecek? endekse göre hareket etmez diyordu vatandaş. bakalım edecek mi etmeyecek mi? bu gün bu fon için önemli bir sınav niteliğinde.

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    bakalım tcd'miz borsadaki düşüşlerden ne kadar etkilenecek? endekse göre hareket etmez diyordu vatandaş. bakalım edecek mi etmeyecek mi? bu gün bu fon için önemli bir sınav niteliğinde.
    endeks de çok sağlam düştü ama.

Sayfa 369/1000 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •