Sayfa 408/1000 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Jale -486,94 MK ilk verilerle. Yanıldım verdiğinden fazlasını alır demiştim.
    Hisse oranı fazla olduğu için böyle normal yani

2.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    5 eylülde almistim, 15 gün sonra aldığım fiyatta, bünyeye ters, tadımlık almıştım, tattım beğenmedim, stopajsız 24u beğenmedik uzun vade diye bunun sonunu beklemek iş değil ki 24u vereceği de garanti degil
    O kadar haklısınız ki;

Geçtiğimiz cuma (-175,72) Mk
    haftasonununda (+167,66) mk
    salı (-517,70) mk
    çarşamba (-427,08) mk
    perşembe (685,62) mk
    cuma (-486,94) mk

boş bir hafta yaşadık resmen elde var 0 sonuç olarak.

3. Hiç bir fonda olmadığı kadar Jale fonu incelendi burada. Elinde hangi senetten yüzde kaç bulunduğuna kadar bakıldı. "Kendi portföyüme bunların çoğunu almam" diyen arkadaşlar oldu hatta. %80 hisse senedi olan bir fonun riskli olduğu bir gerçek. Bu gerçek ortada iken, eksi yazınca her hangi bir arkadaşımızı suçlamak iyi niyet sayılmaz. Kimse kimseye zorla hisse senedi veya fon aldırmıyor sonuç olarak.

4.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Hiç bir fonda olmadığı kadar Jale fonu incelendi burada. Elinde hangi senetten yüzde kaç bulunduğuna kadar bakıldı. "Kendi portföyüme bunların çoğunu almam" diyen arkadaşlar oldu hatta. %80 hisse senedi olan bir fonun riskli olduğu bir gerçek. Bu gerçek ortada iken, eksi yazınca her hangi bir arkadaşımızı suçlamak iyi niyet sayılmaz. Kimse kimseye zorla hisse senedi veya fon aldırmıyor sonuç olarak.
    +1, herkesin kendi iradesi var sonuçta.

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hayirli ugurlu bol tcd tavanli forumlar olsun...
    Üstat hoş geldin, nerelerdeydin?

6. Hisse fonlara baktım da tcd değişken fon olmasına rağmen yaklaşık aynı yuzdede düşüş yaşamış nerdeyse. Bu da neyi gösteriyor hisse yüzdesi fazla doğal olarak yüksek riskli . Diğer değişken fonlar a bir bakın az kar yada az zarar yazmış . olay bu yani .

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    kendi adıma tek hatam, sürekli temkinli olalım dediğim halde başlangıçta düşündüğüm üçte bir oranı aşıp portföyümün yarısını buna ayırmam oldu. Vepster arkadaş ise sürekli ful girmek lazım deyip ortadan kayboldu. Bunlar bu tür ortamlarda normal. Zaten sayfanın altına gerekli uyarıyı yazıyorlar. Kimseden etkilenmemek lazım. Uygun şekilde pozisyonumu gözden geçireceğim
    Portföy yap arkadaş.
    Sadece tek fon olmuyor.
    Ben de TCD'yi satıp değişken fon alacağım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    OBP sordum tık yok.
    Sevinen de bir şey yazmadı...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 408/1000 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •